Як зібрати перфоратор: керівництво для початківців

як зібрати перфоратор: керівництво для початківців

Вам знадобиться
 • Мастило
 • Інструкція до моделі
 • Послідовність дій
Інструкція
 • . 1

  Цей інструмент мало чим відрізняється від електродрилі, проте здатний вирішувати більш широке коло завдань. Саме багатофункціональність робить перфоратор незамінним учасником будь-якого ремонту. Позбавлення від шару старої штукатурки і довбання отворів в армованому бетоні, свердління отворів і вкручування шурупів — все під силу цьому апарату. Однак для того, щоб його поломка не стала непереборним бар’єром, а ремонт в результаті не розтягнувся на невизначений термін, потрібно знати, як влаштований цей інструмент, і як зібрати перфоратор у разі потреби. Основними складовими будь-якого апарату є двигун, редуктор, що передає крутний момент ударному механізму і патрон, в який кріпляться насадки. Найчастіше поломки пов’язані саме з останнім з перерахованих елементів. Слабкою ланкою є захищає патрон пильовик, в результаті пошкодження якого можуть вийти з ладу стопори. Для попередження подібних неприємностей рекомендується використовувати в роботі довгі свердла і бури.

 • . 2

  Якщо вже постало питання, як відремонтувати перфоратор, почати необхідно з виявлення проблеми. Інструмент може вийти з ладу з безлічі причин. Можна вважати справу наполовину зробленим, якщо вдасться правильно визначити, що ж зламалося. Часто відповідь на це питання може дати уважний поверхневий огляд. Якщо ж проблема криється глибше, слід розглянути, як розібрати перфоратор bosch, оскільки на прикладі моделей цього виробника зрозуміти пристрій інструменту найпростіше. Почати потрібно з верхнього вузла: послідовно видаляються гумовий наконечник, стопорная шайба, головка і пружина. Далі слід відокремити корпус від редуктора, попередньо поставивши ручку перемикача на режим «удар зі свердлінням», щоб вона не заважала. Збірка здійснюється в зворотній послідовності.

 • . 3

  Ще одна запорука довгострокової служби інструменту — знання того, як змастити перфоратор. Своєчасне змащування уповільнює процес зносу і старіння деталей, а так само робить роботу з апаратом більш комфортною. Більшість сучасних інструментів оснащено спеціальним лотком, куди заливається масло. В інструкції до будь-якої моделі обов’язково має бути зазначено місце розташування мастильного резервуара, а так само максимально допустиму кількість масла.

 • . 4

  Окремо змащуються хвостовики насадок — перед тим, як користуватися перфоратором, свердло потрібно дістати з патрона, змастити місце кріплення і повернути на місце. Насадка повинна щільно сидіти в патроні, результатом недобросовісної установки можуть бути поломки свердел, і навіть травми тих, хто користується перфоратором. Все, що створено однією людиною, може бути освоєно і зрозуміле іншим. Освоюючи новий для себе інструмент, важливо неухильно слідувати інструкції, тільки так з’явиться правильний досвід, який є запорукою впевненості у власних силах.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :