Як зібрати пластикові панелі?

як зібрати пластикові панелі?

Вам знадобиться
 • Пластик
 • Грати вентиляційні
 • Пресшайбой, степлер
 • Дюбель-цвях
Інструкція
 • . 1

  Маючи все необхідне під рукою, можна приступити до виконання роботи. Найбільш підходящим і недорогим оздоблювальним матеріалом є пластик. Тому слід розглянути, як зібрати пластикові панелі. Для цього буде потрібно підготувати підставу і пустити рейку. Відстань між ними повинна бути не більше 60 см. Якщо потрібно створити панелі до стелі, то виконується кріплення рейки через запланований крок. Після чого підготовляються панелі і у вертикальному положенні кріпляться до стіни, використовуючи для цього степлер.

 • . 2

  Розглядаючи, як обробити ванну пластиковими панелями, слід враховувати вологість повітря в цьому приміщенні. Тому складання здійснюється з розрахунку вентиляційних решіток. Знизу або зверху встановлюються довгасті пластикові решітки, після чого в них упирають панелі пластика і пристрілюють степлером. Якщо питання стосується, як обшити кімнату пластиковими панелями, то слід підготувати стіни для майбутнього ремонту і прикріпити по периметру рейки. вони повинні перебувати в горизонтальному положенні, тому як пластик кріпиться вертикально. Після кріплення пластика, поверху необхідно встановити молдинг, а понизу пустити плінтуса.

 • . 3

  Якщо потрібно виконати обробку зовні і питання стосується того, як обробити балкон пластиковими панелями, то належить скористатися водостійким матеріалом. Металевий профіль прекрасно підійде для обрешітки балкона. Він кріпиться в горизонтальному положенні, використовуючи при цьому дюбеля. Далі ріжеться за розміром пластик і кріпиться пресшайбой до профілю. У даній роботі степлер не підійде і належить скористатися спеціальними саморізами. От коли питання стоїть про те, як обшити лоджію пластиковими панелями зсередини, в цьому випадку можна скористатися дерев’яними рейками і степлером. Рейки повинні бути добре притягнуті до стіни, тим самим роблячи міцним все пластикову основу. Збірка пластика виконується дуже просто, слід тільки виставити перший смугу по рівню. Після чого виконується почерговий набір.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :