Як зібрати раковину на кухні: докладна інструкція

як зібрати раковину на кухні : докладна інструкція

Вам знадобиться
 • Раковина
 • Електролобзик
 • Силіконовий герметик
Інструкція
 • . 1

  У більшості своїй на кухні використовуються вбудовувані раковини з нержавіючої сталі. Основна специфіка установки такої раковини полягає в тому, що вона є виразний, тому в більшості кухонних гарнітурів немає спеціального отвору, і його доводиться вирізати самостійно, що не можна назвати нерозумним рішенням, адже раковини розрізняються і розмірами і формою. Після покупки підходящого розміру раковини потрібно подбати про підготовку місця для раковини і її установці. Є певні правила, як зібрати раковину на кухні починати потрібно з правильної підготовки стільниці. Для того щоб проробити в стільниці отвір знадобиться простий олівець і електролобзик. У першу чергу, потрібно окреслити контур раковини, поклавши раковину на стільницю догори дном. Відстань від місця розташування раковин до стін повинна бути не менше 10 см, так як надалі таке розташування буде більш зручно для використання, так як прочистити раковину, розташовану впритул до стін за допомогою йоржика дуже скрутно.

 • . 2

  Всередині отриманого контуру промальовується ще один контур, діаметром приблизно на 1 — 1, 5 см менше зовнішнього, саме по внутрішньому контуру буде вирізатися отвір для раковини з лобзиком. Після того як отвір готове можна приступати безпосередньо до підготовки самої раковини. Перше що потрібно встановити — це гачки-фіксатори, які кріпляться до вушках раковини, розташованим на зовнішній стороні раковин. Крім того, за який виступає контуру із зовнішнього боку клеїться спеціальна стрічка ущільнювач, яка перешкоджатиме потраплянню вологи в простір між раковиною і стільницею. В останню чергу до раковини потрібно прикріпити підставу сифона до раковини і встановити змішувач із шлангами підводки води. Так як зробити раковину на кухні не складно не варто ігнорувати небудь пункт в установку, наприклад, ущільнювач, так як в майбутньому це призведе в деформації стільниці та зайвих витрат на ремонт. Коли всі необхідні деталі раковини приєднані, можна приступати до фіксації раковини, в пророблені отвори в стільниці.

 • . 3

  Краї отвору на стільниці необхідно ретельно промазати силіконовим герметиком і встановитися раковину в отвір. Далі раковина кріпиться за допомогою гачків — фіксаторів. Після того як раковина зафіксована потрібно стерти залишок герметика видавленого на поверхню стільниці, так як після застигання зробити це буде набагато складніше. В останню чергу під’єднується сифон і шланги водопроводу. Для того щоб сифон був герметичний на стикове різьбу потрібно намотати нитку для герметизації різьблення. Перед тим як вибрати раковину потрібно спочатку заміряти розміри стільниці, щоб раковина точно підходила за розміром. Встановити раковину на кухні легше, ніж раковину у ванній кімнаті, так як раковини з нержавіючої сталі досить легкі і їх немає необхідності підтримувати при установці завдяки кріпленню на стільниці.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :