Як зібрати раковину?

як зібрати раковину?

Вам знадобиться
 • Нова раковина з сифоном
 • Електродриль з набором свердел
 • Шуруповерт для закручування болтів
 • Гайкові ключі на 10, 12, 13, 17 і 19
Інструкція
 • . 1

  Весь технологічний процес складається з декількох етапів. Якщо всю роботу виконувати по порядку і з особливою ретельністю, то раковина може прослужити довгі роки. Демонтуємо відслужила мийку. Спочатку слід перекрити кран подачі води. Зазвичай це дію упускається з виду тими установниками, які роблять монтаж мийки в перший раз. Ця незначна помилка досить час то не виконується на початковій стадії.

 • . 2

  Тому, перед тим як зробити раковину своїми руками вперше, варто звернути увагу на цю «дрібницю». Слідом знімається старий умивальник, після чого зі стіни слід витягти кріплення, на яких він розташовувався. Але перед зніманням старої раковини з кріплень слід від’єднати її від кранів, в які подається гаряча і холодна вода, а також від входу в каналізаційну систему.

 • . 3

  Зробити розмітку під місця для кріплення нової мийки. Зазвичай мийки розташовують на висоті 75 — 85 см від рівня підлоги. Точки для кріплень слід ретельно відміряти і зробити розмітку під отвори фломастером на стіні. Перед тим як зібрати раковину, їх (отвори) пробивають в стіні або висвердлюють. Якщо стіна бетонна, то для кращого кріплення мийки застосовують дюбелі, в які вкручуються болти.

 • . 4

  До того, як раковина буде закріплена на кронштейнах, слід зібрати сифон і закріпити його на новій мийці. Не слід змінювати порядок цих дій, так як кріпити сифон до підвішеною на кронштейнах мийці — заняття не з легких. Як зібрати сифон для раковини — цей процес покроково описаний в додається до нього. Наприкінці підключаються шланги, через які здійснюється подача гарячої та холодної води, а сифон кріпиться до трубі, що йде в каналізаційну систему.

 • . 5

  Перевірка герметичності нової мийки. Тут слід перевірити всі крани па предмет витоку води через них. Крім цього перевіряється герметичність всіх зливних отворів, через які вода відводиться в каналізацію. А в самому кінці роботи слід заповнити силіконовим герметиком простір, що знаходиться між раковиною умивальника і стіною, щоб вода не могла потрапити навіть туди.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :