Як зібрати речі для переїзду: прості правила

як зібрати речі для переїзду : прості правила

Вам знадобиться
 • Переїзд
 • Кішка
 • Домовик
Інструкція
 • . 1

  Найскладніше, довгий і клопітно — це збирати речі. Для того щоб не витрачати зайвий час, потрібно скласти список, а в ньому вказати, з чого важливіше почати. Ті речі, які лежать вже не один рік і так і не знайшли застосування, брати з собою не потрібно. Перевозити з місця на місце непотрібний мотлох — це так званий «марна праця». Для того щоб всі цінні предмети були перевезені в цілості й схоронності, необхідно користуватися послугами кваліфікованих вантажників і водіїв.

 • . 2

  Як зібрати речі для переїзду? Упаковувати речі необхідно в зручні для транспортування картонні або пластикові коробки. Постарайтеся скласти їх так, що б потім було легко розбирати і було зрозуміло, що і де лежить. Тендітні, скляні або інші предмети, що б’ються упаковувати більш ретельно і окремо від інших речей. На коробці, куди вони будуть складені, зробити додаткову напис — «Крихке».

 • . 3

  Як кішки переносять переїзд? Переїзд на нове місце і сам процес транспортування — для тварин це більш сильний стрес, ніж для людей. Постарайтеся створити для домашнього улюбленця комфортну обстановку: в переноску покладіть улюблений килимок, іграшку, миску з водою та ласощі. Розмовляйте з кішкою ласкавим голосом, погладжуйте і чухають — відчуття близькості з господарем допоможе швидше адаптуватися. По приїзду в новий будинок не витягуйте відразу тварину з перенесення. Відкрийте її і дайте кішці вийти самої, коли вона захоче.

 • . 4

  Як забрати будинкового при переїзді? Ті, хто вірить в потойбічні сили і в зберігачів домашнього вогнища, обов’язково повинні знати, як покликати будинкового при переїзді. Зробити це не складно. Спочатку вклоніться кутах і скажіть: Господар-домовик, в новий будинок ми йдемо, Тебе з собою відводимо. Будеш хоромами управляти, і нас охороняти.

 • . 5

  Не бійтеся переїзду, пам’ятайте, що людині все під силу. І після всього так приємний і долгожданна буде дійсно заслужений відпочинок!

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :