Як зібрати шафа-купе: інструкція по збірці шафи-купе

як зібрати шафа-купе : інструкція по збірці шафи-купе

Вам знадобиться
 • Комплектуючі
 • Інструкція
Інструкція
 • . 1

  В даний час широкого поширення набула меблі, яка вбудовується. Яскравим прикладом є шафа-купе, експлуатація, якого не тільки перетворить інтер’єр, але і дозволить максимально раціонально використовувати вільне місце. На ринку надані оригінальні моделі, але для багатьох споживачів такі меблі є дорогим задоволенням. Саме тому цікаво, як зібрати шафа купе власними силами. Спочатку потрібно ретельно оглянути місце розташування майбутнього шафи.

 • . 2

  Потім потрібно розробити схему зборки, при цьому необхідно врахувати особливості розташування майбутньої шафи (наприклад, наявність ніші в стіні або труби). У масштабі потрібно змоделювати конструкцію шафи, визначивши його параметри — висоту, глибину і ширину. Замислюючись про те, як зібрати шафа купе, схема якого розроблена самостійно, потрібно продумати розташування полиць і відзначити їх розміри. Фахівці рекомендують проектувати простір шафи таким чином: верхня частина відводиться під антресоль, потім слід зробити досить велике відділення для верхнього одягу, кілька полиць для одягу і білизни, і внизу відділення для взуття, яке для зручності можна розділити на 2 полки. Подивившись на розроблену конструкцію, слід продумати послідовність збірки.

 • . 3

  Далі необхідно підібрати і придбати матеріал для виготовлення майбутньої шафи. Шафа-купе найчастіше виготовляють з ламінованого ДСП, хоча в будівельних магазинах можна подивитися інші варіанти. Крім основного матеріалу знадобиться набір інструментів (молоток і викрутка), а також фурнітура — саморізи, дюбеля, направляючі профілі для кріплення дверей, ролики і металеві куточки. Багато будівельні магазини пропонують розпилювання дощок, що дозволяє зменшити забруднення в будинку.

 • . 4

  Збірка — наступний відповідальний етап. Для цього на обраному місці відразу потрібно покласти дошку — підстава. Прикріпити до неї куточки. Бічні сторони кріпляться на куточки з допомогу дюбелів. Рекомендується на кожну сторону використовувати за 3 дюбеля. Потім бічні сторони дюбелями потрібно з’єднати зі стінами кімнати. Після чого потрібно прикріпити вертикальну дошку, яка буде кордоном антресолі та відділення для верхнього одягу. Далі слід поставити полки, щоб запобігти їх періодичне падіння краще робити їх стаціонарними.

 • . 5

  Вбудована меблі, така як шафа — купе потребують додаткової допомоги при установці дверей. На цьому етапі потрібно прикріпити напрямні профілі знизу. Тут слід виконувати кріплення строго за рівнем, тому що при можливих погрішності двері шафи будуть скошені, і відкриватися під кутом. На підготовлене для дверей полотно потрібно відразу прикріпити направляючий профіль. Потім потрапивши в нижні пази потрібно вставити двері. Далі слід по черзі відкрити двері, при цьому закріпивши саморізами верхній напрямний профіль.

 • . 6

  Корпусні меблі має аналогічний алгоритм збірки, за винятком кріплення деталей до стін кімнати. Однак шафа — купе дозволяє економити площу. Варто зауважити, що багато меблеві салони виробляють складання меблів на платній основі. Саме тому можна придбати вже готову шафу — купе, але в цілях економії збирати його самостійно за схемою виробника. Безумовно, це досить складно, але все-таки можливо. Розробивши самостійно схему зборки і продумавши послідовність можна зібрати шафа-купе.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :