Як зібрати сумку в пологовий будинок: список необхідних речей

як зібрати сумку в пологовий будинок : список необхідних речей

Вам знадобиться
 • Підгузки
 • Повзунки
 • Квіти
 • Вода
 • Рушник
Інструкція
 • . 1

  Всі мами починають заздалегідь готуватися до пологів, щоб нічого не забути. Тут буде говоритися про те, як зібрати сумку в пологовий будинок. Для того щоб не заплутатися, потрібно скласти докладний список і записати його. Для зручності краще взяти прозору сумку, щоб майбутній мамі швидко знайти будь-яку річ. Ось і сам список речей, які потрібні в пологовий будинок: 1. Документи (паспорт, договір, обмінна карта і так далі) 2. Тапочки. Краще буде, якщо вони легко будуть митися 3. Приблизно штуки 2 — 3 сорочок 4. Один халат 5. Зубна щітка і зубна паста 6. Гребінець і туалетний папір 7. 2 рушники різних розмірів 8. Шкарпетки, краще декілька пар 9. Післяпологові прокладки 10. Підгузки 11. Різний одяг для малюка (сорочечки, кофтинки, повзунки і так далі) 12. Комплект на виписку.

 • . 2

  Для того щоб їхати в пологовий будинок і забирати подругу з дитиною, потрібно все добре підготувати. А як це зробити і що для цього потрібно? Необхідно перед поїздкою в пологовий будинок купити гарний букет квітів, адже жінки дуже люблять увагу. Також можна влаштувати під вікнами пологового будинку флешмоб: на всіх людей, які приїхали на виписку, одягнути різного кольору футболки. Можна зробити сердечко. Ще потрібно буде прикрасити квартиру і написати поздоровлення мамі. На стіни приклеїти не більш двох плакатів і надути кулі. Ось як зустріти подругу з пологового будинку.

 • . 3

  У деяких матерів діти народжуються небажаними і звідси у них виникає питання: як залишити дитину в пологовому будинку. Дуже часто жінки залишають своїх дітей у пологовому будинку, тому що від них відмовилися чоловіки або просто вважають, що їм ще рано мати своїх, а деякі залишають через те, що діти народжуються з патологією. Для того, щоб залишити дитину в пологовому будинку, потрібно написати відмовну на дитину.

 • . 4

  А ось як потрапити в пологовий будинок безкоштовно. Для того щоб потрапити в пологовий будинок безкоштовно, потрібно звернутися туди з переймами, вони не мають право відмовити. Також легко можна потрапити в пологовий будинок таким способом: піти в жіночу консультацію і попросити направлення у той пологовий будинок, в який потрібно. Але напрям можуть не дати, тому доведеться лягти в патологію. Не можна забувати документи, так як лікарі можуть не прийняти.

 • . 5

  Жінкам у пологовому будинку вводять штучний або периферичний окситоцин. Окситоцин впливає на всі клітини в організмі матері і дитини. Адже під час пологів матка у жінки стає дуже чутливою і це сприяє сутичок. Загалом, для стимуляції пологів у жінки вводять і інші різні препарати. Ось як стимулюють пологи в пологовому будинку.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :