Як зібратися у відпустку: поради авіапасажирам

як зібратися у відпустку: поради авіапасажирам

Вам знадобиться
 • Документи
 • Гроші
 • Заздалегідь забронювати готель
 • Правила авіаперевезень
 • Одяг та взуття
 • Аптечка
Інструкція
 • . 1

  Літо — це завжди пора відпусток, коли можна відправитися на відпочинок всією сім’єю (адже у дітей в школі канікули). У наш час, коли все можливо замовити через Інтернет (квитки, бронь готелю, оренду авто на місці і т. п.), здавалося б, що може бути простіше! Але завжди є багато нюансів, які слід врахувати, щоб бажаний відпустка не перетворився в низку неприємних несподіванок. Особливо уважними у підготовці потрібно бути тим, хто збирається подорожувати найшвидшим видом транспорту — літаком.

 • . 2

  Є речі, про які при плануванні відпочинку завжди потрібно подбати заздалегідь, а вже потім думати, як зібратися у відпустку. До подібних важливим моментів відноситься, насамперед, замовлення квитків, бронювання готелю, медичні страховки, путівки. Якщо в обраному для відпустки місці є у кого зупинитися, то з цими людьми слід домовитися заздалегідь, щоб не перешкодити їх планам, а то й, по приїзді на місце, не виявити, що вони самі кудись поїхали. При поїздці в державу, з яким у Росії встановлено візовий режим — завчасно зібрати необхідні для отримання віз документи і подати їх до консульського відділу обраної країни. Причому потрібен солідний запас часу — з урахуванням завантаженості таких відомств перед літом.

 • . 3

  Якщо дитина їде тільки з одним з знаходяться в розлученні батьків, то бажано потурбуватися дозволом іншого на вивезення чада за кордон. Всі нюанси щодо виїзду в конкретну країну слід з’ясувати заздалегідь, щоб потім не отримати «розворот» при проходженні прикордонного контролю. . . Ну ось, необхідна підготовка зроблена. Однак перед тим, як провести відпустку, при безпосередній підготовці до поїздки, потрібно скласти список необхідних речей, які треба взяти з собою. Тим, хто подорожуватиме літаком, ще до того, як почати збирати валізи, заздалегідь дізнатися в обраній авіакомпанії обмеження за вагою та розмірами ручної поклажі і багажу та інші вимоги.

 • . 4

  Наприклад, більшість авіаперевізників вимагають упаковувати перевозяться в ручній поклажі рідини в пакети з зіплок, і обсяги баночок-скляночек строго лімітовані. Як правило, не більше 100 мл, а в загальній складності — не більше 1 л. Все це варто врахувати, пакуючи речі перед тим, як провести відпустку. Заздалегідь краще потурбуватися — якщо має на відпочинку орендувати машину — і про автокрісла для дітей. У багатьох країнах порушення подібної вимоги загрожує дуже серйозними санкціями. Так що дитячі сидіння потрібно або замовити у фірмі прокату авто, або привезти з собою. Такі речі зазвичай дозволяється провозити в багажі — як і коляски для дітей.

 • . 5

  Збираючи речі, потрібно не забути взяти із собою, крім одягу і взуття по сезону: предмети особистої гігієни, фотоапппарат, зарядні пристрої для всіх приладів, сонцезахисні засоби, нитки та голки, манікюрний набір (ці речі — тільки в багаж), а також аптечку з болезаспокійливими, антигістамінними, жарознижувальними засобами і пластирами. Звичайно, перед тим, як поїхати у відпустку, не можна забути взяти з собою необхідну суму грошей, велику частину яких краще мати на картці, а не готівкою (щоб не довелося заповнювати на митниці декларацію та сплачувати мито у разі перевищення встановленого ліміту провезення денсредств).

 • . 6

  Поза всяким сумнівом, абсолютно все врахувати і передбачити неможливо. Проте дотримання загальних рекомендацій допоможе озброїтися хоча б проти найбільш поширених неприємностей — які зовсім не обов’язково відбудуться насправді. Належна підготовка допоможе зберігати спокій і впевненість. А відпочинок в будь-якому випадку буде сповнений позитивних вражень, про які потім можна буде довго згадувати разом з членами сім’ї.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :