Як зліпити літак з пластиліну?

як зліпити літак з пластиліну ?

Вам знадобиться
 • Пластилін
 • Шар папери в якості підставки
 • Стек
Інструкція
 • . 1

  Хтось віддає перевагу збирати літак з картону або пінопласту, моделює з гіпсом. Одним з найбільш дешевих і доступних матеріалів є пластилін. Принадність вся в тому, що цим матеріалом може скористатися як доросла людина, так і дитина. Він захоплює, дозволяє розкрити творчий потенціал і, якщо ви зважилися на ліплення літака, то кращого варіанту вам не знайти.

 • . 2

  Отже, як зліпити літак швидко і легко? Насамперед візьміть пластилін. Якщо ви розцінюєте свою роботу з повною серйозністю, то перевагу варто віддати простому однотонного варіанту: білий або чорний пластилін. З ними працювати набагато легше. Можна комбінувати кольори, але це прерогатива тільки тих, хто вже досяг на практиці великих висот в ліпленні.

 • . 3

  Візьміть відразу 5 — 6 шматків пластиліну, а решта все відкладіть в сторону. Змочіть руки водою, підстеліть під пластилін серветку, щоб не бруднити стіл. Отже, ви почали ліплення. І все ж питання, як зліпити літак з пластиліну, щоб форми були ідеальними, а опрацьовані деталі підкреслювалися? Для цього вам буде потрібно стек — спеціальний інструмент, який дозволить зрізати зайве.

 • . 4

  В якості промальовування можете використовувати вістрі гусячого пера. Їм можна намалювати ілюмінатори, а також нанести рельєф на крила. При ліпленні дотримуйтесь пропорції. Непогано, якщо перед вами буде знаходитися образ якогось літака, з якого ви робите ліплення. Знаючи, як зробити літак з пластиліну, ви зможете навчити цьому і вашої дитини. Повірте, йому буде цікаво подібне заняття.

 • . 5

  Подібна робота заспокоює, знімає стрес. Крім того, таким чином ви можете створити для самого себе цікаву і привабливу саморобку. Літак, після завершення, можна поставити на дерев’яну підставку і встановити на самому видному місці, на полиці серванта або робочого столу.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :