Як зліпити павича з пластиліну?

як зліпити павича з пластиліну ?

Вам знадобиться
 • Моторика
 • Тулуб павича
 • Пір’я
Інструкція
 • . 1

  Дитині дуже корисно ліпити з пластиліну. Починати можна в ранньому віці, бажано від одного року. Пластилін дає гарний розвиток моторики. На ручках у дитини розташовані точки, які пов’язані з головним мозком. Розвиваючи моторику, дитина рано починає говорити, що добре позначається в школі, коли він починає писати. Щоб діти почали ліпити, потрібно їх зацікавити. Можна пограти в зоопарк, спробувати ліпити нескладних птахів і тварин.

 • . 2

  Якщо запропонувати дитині зробити красивого павича, то перше питання, яке задасть дитина: — «Як зліпити павича?» Спочатку готуємо деталі, зроблені з пластиліну. Це голова, тулуб, очі, хвіст, прикраси для хвоста і крила. Чубчик можна прикріпити з ватних паличок або з пластиліну. Друге питання: — «Як зробити саморобку павича?» Беремо пластилін синього кольору і поділяємо на дві частини. Перша частина повинна бути менше — це буде голова. З другої частини зробимо тулуб. Починаємо скачувати другу частину і робимо довгастий бочонок. Кладемо його горизонтально, це буде тулуб. З першої частини робимо голову, скачуємо пластилін в круглу форму. Прикріплюємо голову на тулуб.

 • . 3

  Красу павичеві надають пір’я. І наступний етап описує, як зробити перо павича. Для пера можна взяти кілька кольорів. Поєднуватимуться червоний і жовтий, використовувати можна зелений і синій. Робиться це так: береться жовтий колір і ліпиться невеликими крапельками, а на них прикріплюються червоні крапельки. Так само можна зробити в поєднанні зеленого і синього кольору.

 • . 4

  Наступне питання буде: — «Як зробити хвіст павича?» Для хвоста береться темно зелений пластилін. Ліпимо різьблений трапецієподібний хвіст. Нагорі робимо вирізи для крапельок, які й будуть виглядати у вигляді пір’я. І останнє запитання: — «Як зібрати павича з модулів?» До тулубу кріпимо хвіст з пір’ям. Залишилося зробити дзьоб, вічка, чубок і крила. Для глазок візьмемо шматочок чорного пластиліну. Скачаємо два маленьких кружечка і прикріпимо до голови. Для дзьоба знадобитися червоний пластилін. Потрібно взяти невелику кількість, скачати у вигляді конуса і також прикріпити до голови. Чубчик зробимо з ватних паличок. Три ватяних палички відрізаємо навпіл і встромляє в маківку. Крила робимо з такого ж кольору, що й хвіст. Крила у формі овалу прикріплюємо до тулуба. І ось наш павич готовий. Дитина може не тільки дивитися на нього, але навіть з ним пограти.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :