Як зменшити білірубін в крові?

як зменшити білірубін в крові ?

Вам знадобиться
 • Відвар з кукурудзяних рилець
 • Суміш м’яти, ромашки, кропиви собачої та звіробою
 • Активоване вугілля
 • Настій березового листа
Інструкція
 • . 1

  Отже, для початку необхідно пройти повний курс інфізіонной терапії. Найчастіше така терапія включає в себе здійснення внутрішньовенного вливання дезінтоксикаційних препаратів та розчинів глюкози, які допомагають швидко вивести з організму продукти розпаду, а також ефективно підтримують всі захисні властивості організму. Після проведення такої терапії, точно не з’явиться питання, як знизити білірубін в крові.

 • . 2

  Не менш корисна для здоров’я людини і фототерапія, під час якої на організм проводиться спеціальневплив лампами, в результаті чого відбувається прискорений перехід білірубіну в наступну стадію, коли він стає незв’язним. Дані метод найчастіше застосовується під час лікування новонароджених дітей від гемолітичного захворювання, яке супроводжується підвищенням у крові рівня білірубіну. Також в якості додаткового лікування, пацієнту призначається прийом активаторів та індукторів ферментів печінки.

 • . 3

  Щоб зменшити білірубін в крові, якщо його підвищення було спровоковано застоєм жовчі, необхідно подбати про її відтік. Отже, в цьому випадку знадобиться приймати спеціальні препарати. Завдяки тривалому прийому спеціальних трав’яних зборів, відбувається інтенсивне зниження показників білірубіну в крові, однак, важливо пам’ятати про те, що прийом таких трав’яних зборів треба здійснювати протягом декількох тижнів. Дуже ефективний у цьому випадку відвар, отриманий з кукурудзяних рилець, а також такої суміші лікарських трав — м’ята, ромашка, пустирник, звіробій. З цією ж метою рекомендується і приймати настій, отриманий з березового листя.

 • . 4

  Завдяки прийому вищеперелічених засобів, можна не тільки знизити рівень білірубіну в крові, але і привести в норму функціонування кишечника, також відбувається посилений відтік жовчі, і на організм виявляється досить легку седативну дію. Завдяки регулярному очищенні кишечника, з’являється прекрасна можливість значно знизити ризик інтоксикації організму. З цією метою рекомендується урізноманітнити свій раціон корисними свіжими фруктами і овочами, також треба щодня приймати адсорбенти (наприклад, активоване вугілля), завдяки яким не тільки зв’язуються, але й швидко виводяться з організму всі токсини.

 • . 5

  Якщо білірубін в крові підвищився через наявність інвазивного захворювання, яке було спровоковано наявністю в організмі паразитів, тоді необхідно пройти курс відповідного лікування. Метаболізм білірубіну в печінці може бути викликаний жовтяницею, в цьому випадку, знадобиться забезпечити зниження активності ферменту, який відповідає за процес біохімічної переробки білірубіну. Тому, необхідно приймати препарати фенобарбіталу, а також намагатися не перенапружувати себе важким фізичним навантаженням, правильно, а головне, регулярно харчуватися, уникаючи тривалого голодування, берегтися від різноманітних інфекцій і намагатися уникати стресових ситуацій.

 • . 6

  За наявності вірусного гепатиту може спостерігатися різке підвищення показників білірубіну, однак, важливо пам’ятати про те, що антивірусна терапія може привести до різноманітних побічних дій. Саме тому, необхідно звернутися за допомогою до фахівця, після проведення повного огляду, лікар призначить правильне лікування, яке не нанесе організму серйозної шкоди, а навпаки, допоможе нормалізувати його роботу.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :