Як зменшити обсяг рук?

як зменшити обсяг рук?

Вам знадобиться
 • Корекція раціону
 • Вправи
 • Підтягаючий крем і масаж
 • Гантелі
Інструкція
 • . 1

  Отже, ухвалено рішення зменшити обсяг рук. З чого ж слід почати? Багато хто відразу хапаються за гантелі і починають виконувати інтенсивні силові вправи. Але так ситуація тільки погіршується, оскільки жир переростає в м’язи, а обсяг нікуди не зникає. Такий варіант гарний тільки для «сильної половини» людства. Так що залишимо його на потім. А почнемо з корекції раціону. Необхідно хочаб постаратися знизити споживання вуглеводів. У першу чергу, відмовитися або звести до мінімуму споживання борошняних виробів з білого борошна, макаронів і тістечок. А якщо і вживати в їжу, то тільки до 12: 00, оскільки після полудня обмін речовин сповільнюється і все, що з’їдено, посилено відкладається в «проблемних» зонах, в тому числі, збільшуючи обсяг рук. Вечеряти слід не пізніше, ніж за 3 — 4 години до сну. А також потрібно ввести в звичний раціон більше фруктів.

 • . 2

  Звичайно ж, тільки обмеженням в харчуванні не обійтися, тому важливо почати виконувати вправи. У першу чергу, потрібно зменшити в обсязі руки, тому всі вправи повинні виконуватися без обтяжливих предметів. Відмінно підійдуть махи руками в різні сторони, вгору і вниз. Починати слід з 20 махів в кожну сторону, поступово збільшуючи до 50 разів. Допоможуть також віджимання від підлоги і підтягування на турніку. Можна навіть просто повисіти на ньому, це не тільки допоможе у вирішенні поставленого завдання, але й зробить руки сильнішими. Справжньою «подружкою» стане скакалка. Адже при виконанні на ній вправ руки дуже добре задіяні. До того ж, це допоможе скинути зайве з інших ділянок тіла і поліпшити ритм дихання.

 • . 3

  Але крім схуднення, кожну дівчину або жінку турбує пружна шкіра. Тому варто після виконання вправ приймати контрастний душ, приділяючи особливу увагу рукам. А в добавок, робити масаж за допомогою спеціального скрабу або пілінгу до тих пір, поки шкіра не почервоніє. Після цього нанести підтягуючий крем і знову помасажувати руки.

 • . 4

  Після того, як руки придбали бажаний обсяг, потрібно надати їм форму і підтягти м’язи рук. І тут чільну роль займають гантелі. Слід вибрати неважкі гантелі, вагою 500 — 1000 грам (кожному своє). Можна виконувати ті ж вправи, що робили до цього, тільки вже з допомогою обтяжень. Це буде складніше, але ефективніше. І в цьому випадку, в першу чергу всі сили будуть направлені на зміцнення м’язів, а не на схуднення. Існує ще безліч варіантів жиму лежачи і стоячи, які дуже допоможуть. Але головне, робити це правильно, а не багато і довго. Біль у м’язах — показник того, що вправа виконується правильно і від нього є ефект.

 • . 5

  Ну ось, за допомогою таких нескладних, але ефективних заходів, можна наочно переконатися, як зменшити обсяг рук. Головне, ввести це в звичку і не закидати. Але якщо ж ставитеся до того типу людей, яким ліньки підняти щось важче ложки і які не відмовляться від солодкого ні за що на світі, то залишається лише хірургічне втручання (ліпосакція). Але слід пам’ятати, що незабаром після цього все може повернутися на місце, так як подібні процедури, крім високої вартості, дають лише тимчасовий ефект.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :