Як зменшити синяк під оком?

як зменшити синяк під оком ?

Вам знадобиться
 • Лід
 • Зігріваючий компрес
 • Винничук
Інструкція
 • . 1

  Шрами, синці і садна прикрашають лише чоловіка, та й то це було актуально в печерні часи. У сучасному світі будь-які пошкодження шкіри створюють враження того, що людина неохайний і не стежить за собою. Насамперед, синці можна, звичайно ж, замаскувати за допомогою сильних тонуючих засобів. Але це не рятує на 100% і питання як зменшити синяк залишається актуальним.

 • . 2

  Слід охолодити місце забитого, приклавши крижану примочку на 5 — 7 хвилин. Краще не використовувати кубики льоду або заморожені продукти в цих цілях. Оптимальний засіб — заморожені ватяні диски, попередньо змочені водою. М’яка тканина не зашкодить ніжну область навколо ока. Процедуру слід регулярно повторювати до повного зникнення проблеми.

 • . 3

  Не всі синці однакові. Наприклад, як лікувати синець під нігтем — це вже інше питання. Коли синяк болить, слід охолодити і помазати його дезинфікуючим засобом. Якщо травма не серйозна і турбує тільки естетична сторона питання, то допоможуть теплі ванночки із сіллю, марганцівкою, ромашкою. На жаль, синяк зійде тільки тоді, коли відросте ніготь. Але ванночки якраз і сприяють зростанню нігтів. Крім того, додаються інгредієнти сприяють дезінфекції.

 • . 4

  На обличчі можуть з’являтися і синці від прищів, як позбутися від них — питання складне. Звичайно, простіше не допустити їх виникнення за допомогою відповідного догляду за шкірою. Якщо ж синці вже з’явилися, можна спробувати їх прибрати за допомогою маски із зеленої глини і розмарину. Вона накладається на уражені ділянки на 10 — 15 хвилин. Плями від прищів, викликані порушенням пігментації шкіри, можна відбілити маскою з яєчного жовтка і 2 ч. л. лимонного соку.

 • . 5

  Якщо ж з’явився синець на носі, як позбутися такої напасті? Коли ніс болить досить сильно, та ще і кровоточить, слід забути про самолікування і звернутися до лікаря. Однак самий просто синяк можна спробувати вилікувати самостійно. У першу добу після забиття необхідно прикладати до носа лід кожні 3 — 4 години. На другу добу починається разогревающий етап лікування. Щоб прискорити регенерацію тканин, можна мазати зігріває маззю або прикладати грілку.

 • . 6

  Власне ця формула (спочатку холод, потім тепло) і є відповіддю на питання, як лікувати синці і забої всіх мастей і різновидів. Справа в тому, що охолодження зменшує синець і зменшує область синяка. Тепло ж відповідає за розсмоктування гематом, які все ж встигли утворитися на місці удару. Щоб не здаватися подібними питаннями, необхідно все таки постаратися не отримувати синці. Вони є, нехай і зовсім невеликим, але стресом для організму.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :