Як зменшити витрату дизельного палива?

як зменшити витрату дизельного палива ?

Вам знадобиться
 • Забезпечити роботу двигуна не більше 2000 оборотів в хвилину
 • Вимкнути турбонаддув
Інструкція
 • . 1

  Расходможно зменшити. Чим старше автомобіль, тим більше споживає палива. Це обумовлено зносом багатьох агрегатних деталей, а також зміною структури мастильних масел, несправністю гальмівної системи, неправильного розвалу передніх коліс автомобіля і так далі. У матеріалі даються корисні консультації, як і на старому автомобілі можна економити багато палива.

 • . 2

  Всі рекомендації перевірені практикою досвідчених водіїв з великим стажем водіння автомашин з дизельними двигунами. Тому поради особливо цінні для тих людей, які вперше придбали автомобілі з дизельною силовою установкою. Для них важливо знати, какуменьшіть витрата палива.

 • . 3

  Перша порада, це водити автомобіль плавно при 2000 оборотах двигуна в хвилину. І не більше. Ніколи не слід включати підвищену швидкість на великих оборотах мотора. Важливо системно міняти повітряні фільтри, оскільки двигун на оновлених фільтруючих елементах працює на низьких оборотах. Заливати моторне масло потрібно низької в’язкості.

 • . 4

  Це економить паливо. Масло має бути якісним і від перевірених виробників. Рекомендується в колесах збільшити тиск на 0, 2 атмосфери. Це забезпечить мінімальний контакт шин з дорогою, тобто зменшить опір з полотном.

 • . 5

  І це далеко не всі поради, як зменшити витрату дизельного палива. Якщо двигун обладнаний турбонаддувом, то важливо відрегулювати подачу повітря в циліндри. В іншому випадку автоматично відбувається збільшення витрати палива. Багато досвідчені водії взагалі відключають турбіну. Звичайно, якщо такий варіант дозволяє заводська документація по експлуатації дизельного двигуна.

 • . 6

  Відключення турбонаддува раціональне, коли не потрібно велика потужність силової установки, оскільки істотно знижуються тягові показники двигуна. Можна зробити вибір між нормальною їздою з економією палива або з рухом на підвищених швидкостях, але з великою витратою солярки.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :