Як зменшити витрату палива на Волзі?

як зменшити витрату палива на волзі?

Вам знадобиться
 • Відрегулювати карбюратор
 • Перевірити тиск в колесах
Інструкція
 • . 1

  Насамперед необхідно прибратися в салоні автомобіля і викинути непотрібний мотлох, який збільшує вагу машини. Також потрібно перевірити з цією метою багажник. Не варто возити підлягає мішки, коробки і все інше, без чого легко можна обійтися. Чим більше вага автомобіля, тим більше витрата палива і, природно, через це швидше зношуються елементи підвіски. Після зміни гуми не потрібно возити стару в багажнику, бо крім того, що вона надає зайву вагу, вона ще й деформується. Якщо є і якщо не використовується багажник на даху, його теж можна зняти. Ще на витрату палива впливає тиск в шинах.

 • . 2

  Якщо воно занадто низьке, опір збільшується, і двигун починає вживати більше бензину. Перевірка тиску в колесах — це хороший рада для тих, хто замислюється над тим, як зменшити витрату палива. Наступний крок — навчитися правильно їздити на такому автомобілі. Правильне перемикання передач теж є необхідністю. Не варто випускати будь-яку можливість руху накатом. Стиль їзди не повинен бути агресивним, прискорення має бути плавним, застосування гальм мінімальним, і їзда переважно на максимальному моменті, що крутить (швидкість приблизно 70 кілометрів на годину).

 • . 3

  Це все допомагає у вирішенні питання, як зменшити витрату на Волзі. Також потрібно правильно відрегулювати карбюратор, періодично робити заміну повітряного фільтра, свічки повинні бути якісними, з правильним зазором. Необхідно відрегулювати клапана. Стан ходової частини теж сильно впливає на кількість споживаного автомобілем палива. Моторне масло потрібно використовувати хороше. Крім зменшення витрати палива всі ці дії допомагають збільшити ресурс двигуна, що позбавляє від багатьох можливих неприємностей.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :