Як зміцнити серце народними засобами або що не говорять лікарі?

як зміцнити серце народними засобами або що не говорять лікарі?

Вам знадобиться
 • Збори трав
 • Кардіограма
Інструкція
 • . 1

  З давніх часів зцілення грунтувалося на використанні лікарських рослин. Багато лікарів, звичайно ж, наполягають на медикаментозному лікуванні, однак виділяють і лікарські рослини, які ефективно використати для зміцнення серцево-судинної системи. Саме тому важливо, щоб хворий знав, як зміцнити серце народними засобами поєднуючи при цьому призначений курс терапії.

 • . 2

  При ваді серця дуже корисні профілактичні засоби. Можна приготувати відвар і приймати його по 200 мл на голодний шлунок. Для відвару необхідно 1 ч. л. сушеного листя залити 200 мл крутого окропу. Наполягати 30 — 40 хвилин. Також важливо знати, як лікувати серце народними засобами. Наприклад, у випадку брадикардії (уповільнення серцебиття) можна приготувати відвар деревію. Для цього 15 м. сухої трави прокип’ятити 15 хвилин. Після чого протягом години остудити і приймати відвар 3 рази на день по 1 ст. л.

 • . 3

  Ефективне обстеження стану серця передбачає зняття електрокардіограми. Як читати кардіограму серця в ідеалі знають практикуючі кардіологи. Пацієнт також може спробувати прочитати кардіограму. Для цього необхідно уважно розглянути положення предсердного зубця P. Потім заміряти його амплітуду, яка не повинна перевищувати 25 мм. Тривалість зубця від початку до кінця свідчить про частоту серцебиття. Для здорової людини значення його тривалості становить 0, 1 с. Також важливо знати, як розшифрувати кардіограму серця, при аналізі серцевого ритму. У цьому випадку необхідно розглянути регулярність серцебиття, яка визначається шляхом порівняння тривалості інтервалів RR.

 • . 4

  При обстеженні необхідно звертати увагу, як б’ється серце людини. Серцебиття здійснюється по визначеному циклі, де 0, 1 сек. займає скорочення передсердя, 0, 3 сек. шлуночків, 0, 4 сек. пауза. Від індивідуальних особливостей залежить частота серцебиття. У здорової людини нормою вважається 80 ударів в хвилину в спокійному стані, при фізичних навантаженнях — 100 — 125 ударів на хвилину. Серце людини, немов двигун машини, за роботою якого потрібно постійно стежити. Саме тому серце варто зміцнювати за допомогою народних методів лікування і профілактики.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :