Як зміцнити спину дитині?

як зміцнити спину дитині?

Вам знадобиться
 • Стіл
 • Масажне масло
 • Гімнастичний м’яч
Інструкція
 • . 1

  Для того щоб з’ясувати, чи є у вашої дитини достатня м’язова сила і чи може він придбати рухові вміння, які так необхідні в його віці. Спробуйте перевірити м’язи спини. Трапецієподібний м’яз, вона починається від потилиці, займає всю верхню частину спини і відповідає за рух лопаток і шиї голови. Найширший м’яз, вона займає всю нижню область спини і бічну грудей, яка, скорочуючись, опускає руку, підняту вгору.

 • . 2

  М’яз уздовж хребетного стовпа, яка відповідає за випрямлення хребта. Тест можна проводити з 6 місячного віку малюка. Його, лежачого на животі, піднімають над поверхнею столу, утримуючи руками за талію. При цьому малюк повинен утримувати своє тіло, випрямляючи спинку. Про те, що слабкі м’язи спини у дитини, можуть говорити будь-які відхилення при виконанні цих процедур.

 • . 3

  Для вирішення цієї проблеми необхідно проводити регулярні тренування по зміцненню м’язів спини маленького, в процесі яких, можна періодично повертатися до тесту, щоб оцінити результати проведених занять з дитиною. Вправи для зміцнення м’язів спини: Для того щоб зміцнити спинні м’язи, почніть з того, що носите малюка спинкою до себе, утримуючи його в області таза.

 • . 4

  Нахиляйтеся з ним злегка вперед. Слідкуйте за тим, щоб він намагався сам утримувати верхню частину свого тулуба вертикально. Кожен раз підстраховувати малюка. Корисними для м’язів спини вважаються вправи на гімнастичному м’ячі. Для цього покладіть крихітку животом на м’яч ніжками до себе. Утримуючи під пахвами, зробіть прокочується руху до себе і від себе.

 • . 5

  Для вирішення питання, як зміцнити спину дитині, слід стежити за тим, щоб він правильно прогинався у формі човника. Якщо попереднє вправа виходить у малюка добре, то пора ускладнити заняття. Для цього утримуйте малюка не в пахвовій області, а за стегна.

 • . 6

  При цьому стежите, щоб під час перекатів дитина сама утримувався навісу кілька секунд. Масаж спини — це теж метод зміцнення м’язів. У будь-якому віці необхідно, щоб дитина рівно тримав спинку, щоб навантаження на хребет була правильною. Але який би вид зміцнення м’язів ви не вибрали для свого малюка, важливо проконсультуватися з ортопедом.

 • . 7

  Також обов’язково, щоб заняття проводилися з полюванням і викликали у дитини легку втому. Займайтеся для початку по три рази на тиждень, а з часом — і щодня. Старшу дитину вже можна визначити в спортивну секцію, при цьому лікарі рекомендують плавання, йогу, ігрові види спорту і лижі.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :