Як змінити ім’я папки або файлу?

як змінити ім'я папки або файлу?

Вам знадобиться
 • Папка
 • Файл
 • Комп’ютер
Інструкція
 • . 1

  Багато операцій на комп’ютері можна виконувати різними способами. Це дає можливість кожному користувачеві вибрати найбільш зручний варіант. Існує також кілька методів як змінити ім’я папки. Можна використовувати випадаюче контекстне меню, яке викликається при натисканні правою кнопкою миші по символу папки. З можливих варіантів необхідно вибрати команду «перейменувати». Назва папки виділиться синім кольором. Це означає, що можна вносити зміни. Стара назва можна видалити, натиснувши на клавіатурі Delete або Backspace, а в порожньому полі вже ввести нову назву. Клавіша Delete також стане в нагоді, якщо виникло питання як видалити приховану папку.

 • . 2

  Перейменувати папку можна ще одним способом — за допомогою головного меню. У лівій верхній його частині потрібно вибрати «файл», а в випадаючому меню — «перейменувати». Попередньо потрібно лівою кнопкою миші виділити ту папку, з якою необхідно провести дію. Як підписати папку? Принцип дій такий же, як і в зміні назви. Після введення нового імені папки необхідно натиснути Enter або клацнути мишею у вільному полі для збереження змін. Для виконання абсолютно будь-якої дії на комп’ютері, як правило, є кілька способів. Також існує багато варіантів як встановити гру з папки.

 • . 3

  Є третій спосіб і для зміни імені папки. Для цього потрібно двічі клацнути по потрібній папці лівою кнопкою миші. Але між клацаннями повинна бути невелика пауза, інакше папка відкриється. Після другого клацання рядок з назвою також буде доступна для внесення поправок. Взагалі, робота мишею може становити певні труднощі для новачків. Але, навчившись їй користуватися, можна з легкістю виконувати будь-які дії на ЕОМ. І навіть те, як папку зробити диском, не складе особливих труднощів. Всі методи роботи з назвою папки можна використовувати і в операціях з окремими файлами і документами. Безліч варіантів виконання однієї дії роблять роботу на комп’ютері різноманітною і ненудною!

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :