Як змінити колір панелі завдань?

як змінити колір панелі задач ?

Вам знадобиться
 • Комп’ютер
 • Панель завдань
Інструкція
 • . 1

  Довга горизонтальна смуга, що знаходиться в низу екрану — це і є панель задач. Вона практично завжди на виду і складається з декількох частин: Кнопка «Пуск»; Панель прискореного запуску, з її допомогою, можливо, запустити програму, натиснувши один раз кнопку мишки; Центральна частина, в ній показуються, відкриті в цей момент програми та документи, між якими можливе швидке перемикання. Область повідомлень. У ній знаходяться значки та годинники, а так само відображається стан параметрів комп’ютера і програм. Ідеальним вирішенням проблеми, як змінити колір панелі задач, є програма Taskbar Color Effects.

 • . 2

  Вона абсолютно безкоштовна. Спочатку її необхідно завантажити на комп’ютер, а потім завантажити. Використовувати цю програму можна, як для настройки колірної гами, так і для установки прозорості панелі. Є ще один спосіб, для зміни кольору панелі: Використовуючи кнопку «Пуск», увійти до «Панель управління»; Зайти в область «Екран» Там, вибрати, «оформлення»; Далі натиснути на кнопку «Додатково» і встановлювати потрібний колір. Як поміняти панель завдань?

 • . 3

  У Windows, не передбачено зміни панелі. Змінити можна її розташування на екрані, колір встановити інший і поміняти годинник, а саму панель завдань замінити неможливо. Але ж прогрес не дрімає і, використовуючи програму «Панель персоналізації», панель завдань можна зробити унікальною і підігнати під встановлену заставку на екрані. Дана програма на комп’ютер встановлюється окремо. Як налаштувати панель завдань?

 • . 4

  Натиснувши кнопку «Пуск» і клацнувши мишкою на порожньому місці, потрібно зайти в «Властивості», де у вкладці «Панель завдань» відбуваються всі налаштування панелі: Закріплення панелі задач; Можливість автоматичного приховування панелі; Угруповання східних кнопок панелі та інше. Як приховати панель завдань?

 • . 5

  Так, як повністю панель завдань не прибирається її можна приховувати. Якщо вона знадобилася, то підводячи мишку, в низ екрану панель з’являється. Весь процес, знову, відбувається через натискання кнопки «Пуск». Далі необхідно навести мишку на, відкрилося меню, і клікнути один раз. З’явилася рамочка «Властивості», куди слід зайти. А там, на вкладці «Панель завдань», відзначити пункт «Автоматичне переховування панелі завдань». На завершення натиснути «Застосувати». Як зменшити панель завдань?

 • . 6

  Зменшення розміру панелі можна зробити, зменшивши значки: «Пуск» — «Властивості» — «Панель завдань» і тут відзначити галочкою «Використання маленьких значків». І, прибравши у вкладці «Панель завдань», позначку навпроти «Закріплення панелі», мишкою її зменшити і назад відзначити «Закріплення панелі». Красива заставка, в такому ж стилі панель завдань і все знаходиться на своєму місці, безсумнівно допомагають отримувати задоволення при роботі з комп’ютером.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :