Як змінити логін в скайп?

як змінити логін в скайп ?

Вам знадобиться
 • Комп’ютер
 • Мережа інтернет
Інструкція
 • . 1

  Після активного розростання мережі Інтернет скайп став дуже зручним і практичним засобом спілкування, який є гарною альтернативою телефонного зв’язку, асьці і соціальних мереж. У скайпі можна безкоштовно передавати повідомлення і спілкуватися голосом, бачачи при цьому співрозмовника. Безкоштовність і велике число можливостей комунікацій, відсутність обмежень — роблять скайп дуже зручною і практичною програмою. Для спілкування за допомогою цього досягнення інформаційних технологій необхідно пройти стандартну процедуру реєстрації, коли користувач визначає свій логін і пароль. Визначення і вибір логіна в скайпі дуже важливий етап, поспіх з яким може в подальшому призвести до необхідності зміни цього атрибута.

 • . 2

  Логін в скайпі по суті є другим ім’ям користувача, яке видно всім тим, з ким здійснюється спілкування. Якщо пароль ніхто крім користувача не бачить, то логін — якраз немає. Тому на етапі реєстрації слід продумати всі нюанси, щоб уникнути наступних питань: «Як змінити логін в skype»?. З одного боку, логін повинен бути по можливості простим і легким для запам’ятовування. Це в нагоді, коли користувач користується skype на різних комп’ютерах. З іншого боку, логін повинен бути унікальним для поліпшення пошуку даної людини іншими користувачами.

 • . 3

  Що може трапитися, якщо логін не є унікальним? Це означає, що з таким же логіном, але різними паролями програмою користуються декілька людей. У програмі скайп пошук людей здійснюється за їх логінів. Коли користувач при листуванні повідомляє іншій особі свій скайп (тобто повідомляється логін), протилежна сторона матиме труднощі знайти необхідного людини, оскільки з таким же логіном в програмі існує кілька користувачів. Звичайно ж, для полегшення ідентифікації користувача при введенні логіна видно фотографія, місто і інші дані користувача, однак при великому числі збігів це може не допомогти. Іншою обставиною, коли користувач може мати намір змінити логін є те, що останній з ряду причин починає людини не влаштовувати: негарна формулювання, образлива або несерйозна. У такому випадку користувач починає думати, як змінити логін в скайпі.

 • . 4

  На жаль, програмою не передбачено зміну логіна. Однак це не біда. Легкість повторної реєстрації дозволяє вирішити цю проблему. Тобто необхідно буде виконати процедуру реєстрації заново і вибрати вподобаний логін. При цьому список контактів виявиться чистим і треба буде його відновити з нуля, зате можна залишити в ньому тільки необхідних людей. Реєстрація в програмі скайп також здійснюється за допомогою вказівки електронної пошти, на яку приходить повідомлення для підтвердження. Природно, що при цьому слід вказувати робочу пошту для швидкої реєстрації. Згодом така пошта для роботи з програмою скайп вже практично буде не потрібна, за винятком випадків, коли користувач забуває пароль. Відновлення пароля, на відміну від логіна, є можливим, але краще його не забувати.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :