Як змінити пароль в однокласниках?

як змінити пароль в однокласниках ?

Вам знадобиться
 • Інтернет
 • Аккаунт
Інструкція
 • . 1

  Одним з найбільш відвідуваних сайтів у наш час є, звичайно, «однокласники». Важко уявити людину, яка б не знала про їх існування і не користувався б їм як основним для підтримки спілкування зі знайомими, родичами, друзями. Мінус цього сайту полягає в тому, що він часто змінює своє графічне оформлення, тому надзвичайно важко щоразу знаходити місце розташування потрібних розділів.

 • . 2

  Наприклад, як змінити пароль на однокласниках, думає практично кожен. Для цього слід натиснути під фотографією розділ «Ще», де з’явиться окреме вікно з настройками. У «Змінити налаштування» є підрозділ «Пароль», в якому стоїть вписати старий і два рази новий.

 • . 3

  Як зламати пароль на комп’ютері. Паролі на комп’ютері вживаються часто, тому власник пам’ятає їх добре і рідко забуває. Але виникають моменти, коли пароль на комп’ютер був поставлений не спеціально для безпеки, а випадково. Найоптимальнішим методом є наступний: включивши комп’ютер, слід, не чекаючи вітання, зайти в «безпечному режимі», для чого треба натиснути F 8, після з’явиться окреме вікно, де потрібно вибрати потрібний режим. У «безпечному режимі» зайти в адміністрування комп’ютера і видалити пароль на основну обліковий запис.

 • . 4

  Windows 8 як прибрати пароль. Незважаючи на те, що паролі потрібні і є необхідним атрибутом комп’ютерів, виникають ситуації, коли їх найкраще взагалі видалити. Наприклад, для того, щоб прибрати пароль з системи Windows 8, існують кілька оптимальних методів. Перший метод. На робочому столі слід натиснути Win + R, потім ввести в рядок «netplwiz» і натиснути «Ок». Після виконаної операції з’явиться вікно, на якому потрібно прибрати галочку на написи «Вимагати введення імені користувача і пароля», ввести потрібний пароль. Другий метод: у правому верхньому куті робочого столу є кнопка «Параметри», внизу цієї кнопки при натисканні з’являється «Зміна параметрів комп’ютера». У графі «Користувачі» існують параметри пароля облікового запису, які слід змінити, написавши при цьому чинний пароль, і залишивши незаповненими інші поля.

 • . 5

  Як поставити пароль на телефон. Мобільні телефони вже давно є індивідуальним засобом споживання. Саме тому кожна людина хоче застерегти себе від сторонніх втручань в його особисті дані. З цією метою у всіх сучасних телефонах існує функція блокування. Для того щоб заблокувати телефон, слід зайти в налаштування телефону, вибрати відділення «безпека» і уточнити, що конкретно слід блокувати: весь телефон або конкретні дані. Якщо телефон новий, то він автоматично запросить пароль, який буде використовуватися надалі. У тому випадку, якщо пароль вже введений, телефон обов’язково зажадає старий пароль. Для того щоб змінити пароль, слід зайти у відділення «безпека», де повинна бути графа про зміну пароля.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :