Як змінити розмір екрану?

як змінити розмір екрану?

Вам знадобиться
 • Панель управління екрану
 • Налаштування монітора
Інструкція
 • . 1

  Зміна дозволу екрану монітора потрібно, коли якість зображення нечітке. В даному випадку потрібно збільшувати дозвіл. Тоді всі значки папок, програм та служб в Windows стануть меншого розміру, але чіткість їх промальовування збільшиться, а також зменшиться шрифт у всій системі. Щоб виконати операцію зміни дозволу екрану, потрібно зайти в панель управління Windows. Для цього потрібно натиснути на кнопку «Пуск» і вибрати в меню справа «Панель управління». У вікні, потрібно знайти підрозділ, який називається «Екран». У ньому знаходиться вся інформація про теми, заставках і оформленнях, встановлені на поточний момент на комп’ютері. У вкладці «Параметри» розміщена інформація про назву дисплея. Тут же можна знайти шкалу, за допомогою якої змінюється дозвіл екрана. Також у цій панелі управління настройками можна зменшити або збільшити якість передачі кольору дисплея.

 • . 2

  Отже, щоб збільшити дозвіл, потрібно перетягнути бігунок шкали направо на одне або кілька поділок. При цьому кожна зміна показує в верхньому вікні те, який буде формат екрану. Монітор позначається цифрами. Якщо тип монітора прямокутний або квадратний, то відповідно при виборі дозволу можна бачити, яке з них підходить для кожного типу монітора. Чим вище вибраний дозвіл, тим детальніше буде промальовування всіх графічних і текстових елементів операційної системи Windows. Після того як розмір екрану буде визначений, потрібно натиснути кнопку «Застосувати» у вікні панелі управління, щоб усі зміни збереглися і вступили в дію. Відразу після її натискання відбудеться зміна параметрів, і на екрані монітора будуть видні зміни розміру шрифту і якості оформлення всіх відкритих вікон.

 • . 3

  Є більш швидкий спосіб, який показує те, як змінити розмір екрану на комп’ютері за 30 секунд. Його відмінність від першого тільки в тому, що перехід в налаштування екрану здійснюється в один клік. Якщо на робочому столі натиснути на праву кнопку миші і в списку вибрати «Властивості», то відкриється вікно тієї ж самої панелі управління, що і в способі, який описаний вище. Відповідно, всі рекомендації щодо змін параметрів залишаються ті ж самі. Якщо після набуття чинності нових налаштувань видно очевидні спотворення зображення, то в налаштуваннях екрану потрібно натиснути кнопку «Додатково» і перейти до розширених параметрах дисплея. У вкладці «Діагностика» можна змінити відповідні властивості сумісності нового дозволу екрану і самого монітора.

 • . 4

  Якщо у комп’ютера маленький екран, то в таких випадках система налаштувань завжди пропонує тільки такі дозволи дисплея, що максимально підходять для правильної роботи пристрою. Частота оновлення і всі інші параметри підбираються автоматично, щоб не привести до поломки. Такі випадки можуть бути з нетбуками, екран яких не перевищує 10 «. Зазвичай саме оптимальне дозвіл екрана для них встановлено за умовчанням, щоб розмір шрифту і значків додатків в системі були не надто маленькими, але в той же час хорошої якості промальовування.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :