Як змінити відбитки пальців?

як змінити відбитки пальців?

Вам знадобиться
 • Пензлик
 • Сканер
Інструкція
 • . 1

  Дактилоскопія — наука про відбитки пальців, розвивається з дня на день, тим самим, поступово відповідаючи на всі питання, що цікавлять людства. Папілярний візерунок у людини на руках виявляються в періоді вісімнадцяти тижнів до народження. Їх не можна змінити, і вони постійні, на відміну від інших ліній шкіри тіла. Ця функція відбитків пальців корисна під час пошуку таких людей, як злочинців або під час з’ясування особи.

 • . 2

  За наявності на руці більш ніж двох виду відбитків пальців, значить, кілька елементів характеру узагальнюються в особистості однієї людини. Число всіх пальців дає направлення на подібності в даній суміші: людина з більш ніж одного пальцями, що показує склепінчастий навіс, можливо, повинен бути впертим, ніж має таку характеристику всього на одному пальці.

 • . 3

  Є три передових виду відбитків пальців, це завиток, арка і петля, зі своїми різноманітністю. У людини можуть бути більш двох видів відбитків пальців, тому треба з’ясувати головний вид. Змінити відбитки пальців, тобто папілярний візерунок рук, так, щоб він не підлягав ідентифікації, майже неможливо. Єдиний спосіб повністю змінити відбитки пальців, це перенесення шкіри з іншої частини тіла на поверхню пальців рук.

 • . 4

  Як зняти відбитки пальців. З метою цього треба налити мало туші на плитку з кахлю, а потім прокатати по плитці валик з гума. З метою почистити залишки туші серветкою, потрібно його трохи покатати. Потім потрібно дбайливо нанести на руки суміш фарби. Цього треба робити за допомогою легкого дотику валика до пальців. Потім покласти руку на чистий аркуш паперу, потім злегка притиснути, щоб вона повністю стосувалася паперу. Відбитки пальців готові!

 • . 5

  Як зробити відбитки пальців. Це можна також здійснити за допомогою типографических чорнила, вони в основному вживаються в поліцейських ділянках, і карандашного товченого грифеля. Потрібно посипати його на певний предмет, змахувати пензликом, накладати спеціальну плівку і зняти.

 • . 6

  Як прибрати відбитки пальців. Для цього є безліч способів. Це залежить від того, на якому матеріалі вони були залишені. Зі скла прибрати відбитки пальців можна розчином лимонного соку і води, з полірованою меблів відбитки прибираються розчином води з нашатирним спиртом. Щоб прибрати відбитки з поверхні глянсового паперу, необхідно протерти її шматком замші.

 • . 7

  Дисципліна, що вивчає відбитки пальців як називається в професійному колі дактилоскопія, заснована на принципах перевіряти і порівнювати що не повторюються картинки шкіри рук. Цей спосіб, безумовно, відмінно допомагає детективам і поліцейським. Відбитки пальців є пото-жирові сліди, що залишаються на поверхні предметів в не залежності від їх складових матеріалів, це можуть бути як скляні і дерев’яні, таки пластмасові, металеві і паперові предмети.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :