Як змиритися із самотністю після розставання?

як змиритися із самотністю після розставання?

Вам знадобиться
 • Інтерес до себе і свого життя
 • Цікаве хобі
 • Необхідність оточуючим
 • Сім’я
Інструкція
 • . 1

  Підступне самотність наздоганяє людину в самий невідповідний момент — коли він старий, слабий, хворий. Коли він втратив одного, самого близької людини — тут-то і наздоганяє його повне самотність. З кимось із колишніх, «загальних» друзів він спілкуватися не хоче, а хтось не хоче спілкуватися з ним. У таких випадках краще всього зрозуміти, що причина не в оточуючих, не в те, що трапилося нещастя, а в самій людині — йому дано час для спілкування з самим собою, для розуміння того, що в даній ситуації нічого не залишається, окрім як змиритися з самотністю.

 • . 2

  Але не просто сісти і понуро змиритися, погодившись, що відтепер це доля! Це перепочинок в занадто активного життя, або наслідок недоліків у характері — зайва замкнутість, сором’язливість, недовірливість, важка вдача, — причин самотності може бути безліч. А може, людина сама потребує зараз у тому, щоб побути одному. У будь-якому випадку, необхідно знайти причину і постаратися її усунути — тільки так можна зрозуміти, як ефективно побороти самотність.

 • . 3

  У будь-якому випадку, завжди потрібно пам’ятати про те, що можливо залишитися одному, і підготувати грунт для того, щоб раптово наступила самотність не застало зненацька, не паралізувало волю, не розбило серце. Завжди варто пам’ятати про те, що у кожної людини завжди є краща компанія — він сам. Необхідно мати цікаве захоплення, хобі, заняття яким не дає занудьгувати. Але навіть якщо його немає — самотність буде не горем, а прекрасним приводом захопитися чимось. Зараз стільки майстер-класів, курсів і т. д., які не допоможуть придбати не тільки корисні вміння, а й нових друзів, спілкування з однодумцями, які, вільно чи мимоволі, підкажуть вам, як не боятися самотності.

 • . 4

  Буває й таке самотність, в якому не допоможуть ці поради. Багатьом людям це відомо — пішов коханий. . . В основному від цього страждають жінки, тому що для них любов, сім’я — це основна цінність життя, яку не замінить жодне хобі, робота чи друзі. Іноді таке жіноча самотність триває роками, іноді — все життя. Що ж заважає жінці побороти його? Зацикленість на минулому «єдиному», власні комплекси, аура самотності, невлаштованості, яка оточує її. Як позбутися самотності жінці? Перестати бути самотньою, стати шукає, вільною.

 • . 5

  І, нарешті, не намагатися підготувати себе до можливого самотності, а виключити його. Стати необхідним оточуючим — майстром своєї справи, цікавим співрозмовником, хорошим другом, сім’янином. Не намагатися всім догодити, ні в якому разі, стати шанованим, але затребуваним людиною. І, головне, для себе самого стати цікавим і шанованим, не допускаючи страхів і невпевненості, не думаючи, як уникнути самотності, а просто не допускаючи його.

 • . 6

  Але є ще така обставина — доля. Іноді людина все життя в тій чи іншій мірі самотній, незважаючи на свої позитивні якості, і навіть загальну любов і повагу. Але такі люди в більшості своїй і не страждають від самотності. Деякі звикають, а деякі цінують його з самого дитинства, вміють бути самодостатніми, не потребувати ні в кому і «відчути сирітство, як блаженство».

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :