Як змусити дівчину цінувати хлопця?

як змусити дівчину цінувати хлопця?

Вам знадобиться
 • Терпіння
 • Впевненість
 • Велика кількість знайомих дівчат, подруг
Інструкція
 • . 1

  У відносинах зазвичай хтось любить, а хтось дозволяє себе любити. Але, незважаючи на це, для комфортних відносин партнери повинні цінувати і поважати один одного. На жаль, так буває не завжди. Але й таку ситуацію можна виправити. Існує кілька способів показати дівчині, як цінувати хлопця. Для початку обзаведіться якимось цікавим хобі чи заняттям. Або ж, якщо воно у вас вже є, почніть приділяти йому більше часу.

 • . 2

  Дівчатам нецікаві хлопці, які нічим не захоплюються. Тобто ви повинні показати їй, що і без неї можете жити повним життям. Але не стискаючи, інакше дівчина може подумати, що вона вам не потрібна і тоді вже ви будете вчитися її цінувати. Ваша мета на даному етапі — показати їй, що у вас вкрай мало вільного часу.

 • . 3

  Дійти повинне до того, що вам навіть колись іноді поговорити з дівчиною по телефону. Але повторюю, не проявляйте байдужість, посилайтеся на зайнятість. Психологія жінок така, що вони значно більше хочуть те, чого у них немає, ніж те, чим вони володіють. Будь-яка дівчина буде більше чекати зустрічі, якщо вона не впевнена в тому, що ця зустріч відбудеться взагалі.

 • . 4

  Не потрібно постійно відкладати побачення, просто не призначайте їх одне за іншим, дайте їй можливість скучити. Добре якщо біля вас є і інші дівчата, приятельки. Вони можуть вам дзвонити під час побачення, а ви повинні ввічливо, але твердо їм відмовляти. Загалом, ваше завдання — створити провокаційну ситуацію, але в підсумку показати своїй коханій, що крім неї вам ніхто не потрібен.

 • . 5

  Обдумуючи то, як змусити дівчину цінувати хлопця, не можна не згадати і про інші способи. Тобто можна зробити так, що дівчина почне вас цінувати не тому що може втратити, а тому що ви найкращий. Влаштовуйте їй сюрпризи, частіше її радуйте, проявляйте турботу і увагу. Такий спосіб просто зобов’язаний змусити її розпочати вас цінувати.

 • . 6

  У випадку, якщо ніякі способи не допомагають, доведеться вдатися до самого радикального методу. Тимчасово припиніть спілкування. Тут повинен спрацювати принцип «що маємо, не бережемо, а втративши плачем». Улюблена усвідомлює, як їй було з вами добре і як самотньо зараз і спробує вас повернути.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :