Як змусити дівчину поцілувати тебе?

як змусити дівчину поцілувати тебе ?

Вам знадобиться
 • Спілкування
 • Романтична обстановка
 • Поезія
 • Знаки уваги
Інструкція
 • . 1

  Поцілунок дівчини, яка подобається, необхідно заслужити, і хлопцям варто пам’ятати про це. Відомо, що жінки тяжіють до тих, хто приємний і милий у спілкуванні. Це означає, що перш ніж укладати дівчину в обійми, необхідно стати для неї хорошим співрозмовником і другом. Сила звички — потужний фактор, який змушує багатьох жінок випробувати тягу до чоловіка. Так замислюючись, як змусити дівчину поцілувати тебе, не варто проявляти нетерпіння. Деяким дамам подобається чоловіче напористість, але більшість дівчат дарує поцілунок лише за власним бажанням. Приємне проведення часу, дружнє спілкування і тонкий флірт зроблять свою справу і подарують тактичному хлопцеві трепетний і ніжний дівочий поцілунок.

 • . 2

  Обстановка для першого поцілунку повинна бути абсолютно особливою. Якщо хлопцю по-справжньому подобається дівчина, він постарається зробити цей момент пам’ятним і романтичним. Будь-якому чоловікові цілком під силу створити антураж для першого зближення, який обов’язково сподобається жінці. Побачивши тонкі білі свічки, чудово накритий вечерю на двох та викладене пелюстками троянд сердечко, дівчина, безумовно, подарує хлопцеві найгарячіший і пристрасний поцілунок, в якому будуть полягати не тільки її почуття, але і ніжна подяку за чарівний вечір. У створенні романтичної обстановки допоможуть і інші традиційні атрибути — лірична музика, мелодрама, квіти, ароматичні композиції, шампанське або вишукане біле вино.

 • . 3

  У наше століття високих технологій і стрімких темпів багато дівчат тужать за істинної романтиці, красивим проявів почуттів, властивим Золотого Віку. Тому хлопець, який зважиться прочитати для своєї коханої вірші, неодмінно буде нагороджений самим пристрасним і відданим поцілунком. Творіння великих класиків російської поезії здатні викликати самі чарівні почуття. Це і легка хвиля збудження, і зворушливі юні переживання, і мрії про прекрасну і чистого кохання. Вірші здатні додати навіть самої прозаїчної обстановці особливий, ліричний відтінок. Для цього варто потрудитися і вивчити кілька творів Пушкіна, Блока, Єсеніна та інших майстрів любовної поезії. Бажано, щоб вірші не входили до шкільної програми.

 • . 4

  Будь-якій дівчині приємно увагу. І якщо приємно вразити і порадувати юну особу, то домогтися ніжного поцілунку не складе труднощів. При цьому, можна розглядати його не як подяку, а як перший зближення, радісний порив, прагнення проявити свої почуття. Так дівчина оцінить без приводу подарований букет, набір улюблених солодощів, квиток на довгоочікувану театральну постановку, оплачений тайський масаж, абонемент на чайну церемонію, майстер-клас улюбленого рукоділля, професійну фотосесію, самостійно виготовлений постер-колаж з її фотографій, екскурсію вихідного дня, катання на лімузині, коні або квадроциклі, романтична вечеря на двох в красивому місці, а також багато інших знаки уваги, які підкаже фантазія.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :