Як змусити дівчину вибачитися?

як змусити дівчину вибачитися?

Вам знадобиться
 • Спокій
 • Розсудливість
Інструкція
 • . 1

  Більшість дівчат надмірно вперті й горді, тому вони не люблять, а часто навіть, просто не можуть просити вибачення. У багатьох випадках це є причинами сварок. З такою дівочої Упертий, безсумнівно, необхідно боротися. Всі випадки, на жаль, індивідуальні і потрібен різний підхід, але завдання в даному випадку одна. Завдання цього, дорослого і розумного чоловіка без скандалів і докорів дати зрозуміти своє коханою, в чому корінь її НЕ правоти і мотивувати її на відверте «вибач».

 • . 2

  І так, припустимо, дівчина скоїла вчинок, з вашої точки зору він не правильний або навіть образливий. Своєї провини, зрозуміло, дівчина не помічає. І так звідси питання: як змусити дівчину вибачитися? Перше і найголовніше правило: не кидайте палиці в багаття! Крики і крики нічого не змінять, а лише навпаки погіршать ситуацію, куди продуктивніше сісти разом з дівчиною і в спокійному тоні обговорити її вчинок. Можливо, ваша половинка не розуміє що образливого в її вчинку. Розкажіть, що конкретно вас засмутило і що вам не подобається, ваша дівчина зрозуміє вас.

 • . 3

  Якщо ж дівчина так і не вибачилася, значить, вона і не усвідомила провину. Тут головне зрозуміти, вибачення не завжди виражаються словами чи вчинками. Якщо ви бачите, що дівчина усвідомила помилку і більше її не повторює, можете розраховувати це як вибачення, бо результат досягнутий. Якщо ж все навпаки, дівчина продовжує вперто стояти на своєму слід змінити хід дій. Час приймати більш радикальні заходи, так як питання, як змусити вибачитися дівчину, тепер ще більш актуальне, ніж був.

 • . 4

  Не варто вішати ніс, мета куди більш легка, ніж вам може здатися. І так, що ж варто робити. На помилки ми вже вказали, тепер слід вказати на те, чому ваша улюблена свої неправильні вчинки такими не вважає. Швидше за все, тут одним розмовою справа не закінчиться, нагадуйте їй про це якомога частіше, але не доходите до фанатизму.

 • . 5

  Ще однією причиною, по якій дівчина не хоче вибачатися може бути страх. На думку багатьох, просиш вибачення значить, винен, а значить, понесеш покарання. У такому випадку просто поясніть дівчині, що карати її ніхто не збирається. Ваша мета дати дівчині усвідомити всю тяжкість вчиненого нею вчинку, а вибачення тільки для того що б дати вам зрозуміти що вона це усвідомила.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :