Як змусити почати себе посміхатися?

як змусити почати себе посміхатися?

Вам знадобиться
 • Правильний настрій
 • Впевненість
 • Бажання досягти мети
Інструкція
 • . 1

  Вдихніть якомога більше повітря, потім стисніть губи. Стискати губи потрібно щільно. Тепер видихніть ротом — при правильному виконанні цього прийому з’явиться напруга в м’язах ваших щік. Тепер трохи відкрийте ваш рот і складіть губи трубочкою, витягнувши їх вперед. Кілька миттєвостей зберігайте це положення, потім різко, швидко видихніть повітря.

 • . 2

  Розслабте губи після цієї вправи, дозвольте їм відпочити пару секунд. Знову стуліть губи і витягніть їх вперед — спробуйте зробити губами вісімку. Тепер відпустіть м’язи, дайте їм розслабитися. Повторіть ці дії кілька разів, трьох-чотирьох повторів цілком вистачить.

 • . 3

  Залишилося небагато до вирішення питання як почати посміхатися. Тепер просто висуньте мову так далеко, наскільки ви зможете і обхопіть його вашими губами. Через кілька секунд розслабте вашу мову і м’язи губ, що беруть участь у процесі. Розтягніть губи в широкій посмішці, не бійтеся, якщо вона здасться надто неприродною — це просто вправу.

 • . 4

  Практикуючи ці вправи, ви вже скоро почнете посміхатися природно, висловлюючи свої емоції в повній мірі. Однак ці вправи — лише частина вирішення проблеми. Ніякі фізичні тренування не зроблять вашу посмішку красивою, якщо внутрішньо ви до цього не готові. Необхідно підготуватися психологічно, адже усмішка — всього лише віддзеркалення внутрішніх процесів, що відбуваються у вашій душі.

 • . 5

  Поміняйте свої внутрішні установки — відкрийте свою душу світу і дозвольте радості увійти у ваше життя. Не думайте, як змусити себе посміхатися, а відразу дійте. Повторюйте позитивні установки, дивіться комедії і гумористичні передачі, займіться танцями або спортом. Одним словом, почніть вести активне життя, в якій не буде місця смутку і тузі. Поліпшивши якість життя, ви й самі не помітите, як почнете посміхатися кожну мить.

 • . 6

  Що вам дасть усмішка? Ви позбудетеся від стресів. Давно доведено, що існує зворотний зв’язок між фізичним і душевним станом. Посміхаючись більше, ви підвищуєте свій настрій. Станете успішним в бізнесі або на роботі. Досвід показує, що переговори, при яких партнери посміхаються, частіше закінчуються позитивно. Та й на роботі колеги будуть до вас прихильніше, якщо ви будете супроводжувати свої прохання чарівною посмішкою.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :