Як змусити працювати права півкуля?

як змусити працювати права півкуля?

Вам знадобиться
 • Бажання розвинути свої здібності
 • Консультація психолога
 • Терпіння при виконанні спеціальних занять
Інструкція
 • . 1

  Півкулі мозку у людини розвиваються не рівномірно, одне з них завжди випереджає інше в розвиток. Тому існують як правопівкульні, так і лівопівкульні люди. Права півкуля відповідає за інтуїцію, просторову орієнтацію, музичні здібності, роботу уяви, здатність людини до образотворчого мистецтва та інші художні здібності, а також воно контролює у людини руху протилежної половини тіла.

 • . 2

  Якщо ви бажаєте розвинути в собі інтуїтивні здібності, то вам необхідно щоб права півкуля було розвинене на належному рівні. Як змусити працювати права півкуля? Відповідь на це питання можна отримати, поспілкувавшись з психологом, або самостійно знайти в інтернеті спеціальні тренування для мозку. Головний критерій позитивного результату, це постійність. Не чекайте моментальних змін у собі. Мозку теж необхідно час, щоб перебудуватися на новий рівень.

 • . 3

  Сучасні психофізики давно розробили ряд вправ для розвитку, як лівого, так і правого півкулі. Але в даній статті ми розглядаємо питання про поліпшення роботи правої півкулі. Якщо у людини в постійних тренуваннях задіяно дві руки, то у них розвиваються обидві півкулі, до цих людей можна віднести піаністів. Важливо займатися методиками, які розвивають права півкуля. Це сприяє сприйняттю цілісного погляду на реальне життя, розвиває уяву і всі розумові процеси.

 • . 4

  Ось деякі рекомендації психологів, як розвинути права півкуля мозку. Важливим моментом при цьому буде повільне, але постійне привчання мозку до іншого сприйняттю. З першого разу мозок буде противитися новим картинках і «розуміти» їх на колишньому рівні, але через кілька тренувань, він навчитися розпізнавати те, що від нього вимагають.

 • . 5

  В інтернеті є багато подібних тестів, один з них це обертається картинка, найчастіше це чоловічок, який крутиться навколо себе, то в одну, то в іншу сторону. Тут важливо дізнатися вліво, або вправо він обертається. Інший тест, це написані різними відтінками назви кольорів — червоний, синій, жовтий. Слово «жовтий» пишеться жовтим кольором, «червоний» — червоним. Але далі йде «збій», і слово «синій» може бути написаний червоним кольором і далі. При цьому важливо прочитати саме написане слово, спочатку мозок буде наполегливо акцентуватися на кольорі, і видавати невірні результати, але методом постійних тренувань це легко виправляється. І з часом ви досягнете потрібних результатів.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :