Як знайомитися в мережі і шукати друзів?

як знайомитися в мережі і шукати друзів?

Вам знадобиться
 • Функціональність мережі
 • Соціальні мережі
Інструкція
 • . 1

  Ази турботи в інтернетеВопрос про те, як працює мережа Інтернет, є одним з тих питань, відповідь на який вагалися б дати дуже багато. Прості клієнти мережі Інтернет отримують до нього доступ через сервера. Такими серверами є комп’ютери провайдером Інтернету. Через них проходити вся інформація, тобто всі клієнтські запити, і зберігається на них. Останні передаються через телефонний кабель, виділений канал або бездротову мережу. І, звичайно ж, існують деякі правила (протоколи), створені для того, щоб ПК з різними характеристиками, а також з різними ОС могли нормально сприяти один з одним.

 • . 2

  Функціональність сетіЕслі будинку немає Інтернету, то в такому випадку, як налаштувати мережу через модем? Для початку, потрібно вибрати відповідний DSL-модем. Потім з’єднуємо його з електрикою, телефонним шнуром і ПК. Далі, відкривши браузер, ми вводимо IP-адресу модему. Після цього відкриється вікно налаштувань: вводимо необхідні дані і зберігаємо інформацію про робота модему. І перевіряємо його справність, відкривши будь-яку сторінку в браузері. Ті люди, які володіють кількома ПК, повинні знати, як підключити принтер через мережу. Для цього або треба відкрити меню «Пуск», потім — «Принтери і факси», або за допомогою Панелі управління. Далі вибираємо опцію «Установка принтера», в сплившем вікні клікаємо на «Мережевий принтер або принтер, підключений до іншого комп’ютера». Якщо відоме ім’я принтера, його необхідно ввести, а якщо ні — пропустити рядок (потім можна буде вибрати ім’я зі списку). Потім встановлюємо (чи ні) принтер за замовчуванням. І тиснемо «Готово».

 • . 3

  Соціальні сетіКаждий день, як на роботі, так і вдома, ми проводимо величезну кількість часу в мережі, не залишаючи нічого на особисте життя. Тому знання того, як знайомиться в мережі, — це необхідність. Хоча не можна сказати, що є якийсь рецепт, який буде ефективний завжди. Але при знайомстві з дівчиною чи хлопцем в Інтернеті, потрібно викликати до себе інтерес, бути не таким, як усі. Загальна інформація про людину є в його профілі, тому можна було б поцікавитися його хобі або захопленням. А також зробити якийсь комплімент, але не стандартну фразу, яку використовують все і часто. Але з метою ефективного знайомства в Інтернеті, потрібно знати, як зайти в соціальні мережі. По-перше, необхідно зареєструватися в мережі, як її користувач. Щоб це зробити, заходимо на домашню сторіночку соціальної мережі і побачивши напис «Реєстрація», клікаєм по ньому. А далі все просто — заповнюємо обов’язкові рядки анкети і, використовуючи свій e-mail, підтверджуємо реєстрацію.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :