Як знайти дірку в матраці і що для цього знадобиться?

як знайти дірку в матраці і що для цього знадобиться?

Вам знадобиться
 • Вода
 • Тазик
Інструкція
 • . 1

  Якщо раніше надувний матрац сприймався тільки як виключно пляжний елемент літнього відпочинку, сьогодні його можна часто зустріти в якості предмету побуту. Дуже зручно мати надувний матрац будинку (для несподіваних гостей), на дачі (замість того, щоб везти туди важку і габаритну ліжко) або в наметі (в поході). Що може бути легше того, як здути матрац і покласти його в багажник автомобіля, де він не займе багато місця! З одного боку — надувний матрац вельми практична річ, яка не потребує окремого догляду та особливих умов зберігання, але з іншого боку, з таким матрацом можна потрапити в незручну ситуацію, коли він несподівано почне спускатися.

 • . 2

  У цьому випадку, не варто турбуватися, необхідно зрозуміти, як знайти дірку в матраці. Якщо це маленький матрац, дірку в ньому можна легко знайти самостійно. Для цього треба набрати воду у ванну або тазик, потім гарненько накачати матрац і занурити його у воду. Якщо перевіряти матрац доводиться поза домом, можна також знайти дірку, опустивши надутий матрац в озеро або басейн — на місці проколу будуть виходити бульбашки. У морі або річку матрац не варто опускати, тому що в них вода знаходиться в постійному русі і дірку виявити буде неможливо.

 • . 3

  Перед тим, як відремонтувати матрац, важливо знайти точне місце проколу і якщо на море або річці цього зробити не вийшло можна постаратися знайти дірку на березі. Для цього необхідно буде насухо витерти матрац і добре його надути до упору. Намочити долоню і повільно її вести на 1 см над поверхнею надувного матраца. У місці проколу на долоні можна відчути струмінь повітря. Буде потрібно чимало терпіння, щоб відшукати місце проколу подібним методом.

 • . 4

  Інший спосіб знайти дірку в матраці — за допомогою мила або будь-якого пінливого кошти (це може бути засіб для миття посуду або будь-яке інше піниться засіб). Перед тим, як накачати матрац необхідно підготувати пінний склад і губку. При намилюванні поверхні матраца на місці проколу надуется мильний міхур. Варто повторити цю процедуру, оскільки проколів може бути кілька.

 • . 5

  Набагато легше уникнути проколів матраца, ніж потім його ремонтувати, тому, перед тим, як надути матрац, необхідно переконатися, що поблизу немає предметів з гострими краями і кутами. Використовуючи надувний матрац на пляжі, не варто засмагати на ньому на кам’яній гальці або на піщаній поверхні, заздалегідь не переконавшись у тому, що під ним не виявиться каменів з гострими краями і осколків від скла. У разі ж несподіваного проколу можна швидко знайти дірку в матраці, відремонтувати і продовжувати використовувати далі.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :