Як знайти готель в Європі за прийнятною ціною?

як знайти готель в європі за прийнятною ціною?

Вам знадобиться
 • Сайт для резервування
 • Хостели
 • Зняти квартиру
Інструкція
 • . 1

  Збираючись у поїздку по Європі, потрібно вирішити для себе брати тур в турагенції, де готель, проїзд і деякі екскурсії будуть надані. Але тоді треба буде ходити строєм з групою, мати досить обмежений час на огляд визначних пам’яток — екскурсоводи там бігають дуже швидко. Інший варіант — відправитися в Європу самостійно. Тоді виникає питання як знайти готель за доступною ціною. Тоді дорогоцінний час за кордоном можна буде витрачати на свій розсуд.

 • . 2

  Сайт для бронювання. Для бронювання житла в Європі існують спеціалізовані сайти, де зібрані в одному місці всі готелю: від дорогих апартаментів до дуже бюджетних хостелів. Метод бронювання на сайті вже давно поширений в Європі Один з найпопулярніших і перевірених таких сайтів booking. com. Роздруківку про бронювання з цього сайту приймають у консульствах країн Європи. Інтерфейс сайту дуже зручний. Можна вибирати країну, місто, вибирати готель за ціною, місцем розташування та іншими уподобаннями. Є й інші сайти, на яких можна знайти, наприклад, як забронювати готель в Туреччині, країнах Азії та Африки.

 • . 3

  Хостели. Якщо немає бажання витрачатися на проживання, можна розглянути дуже бюджетні готелі під назвою хостел. Спочатку хостели замислювалися як житло для студентів. Хостели існують у всіх європейських містах. Там можна зняти як койку, так і двох-трьох місний номер. У кімнаті, часто стоять двоярусні ліжка і кількість місць може досягати 40 чоловік. Причому в одну кімнату селять як хлопчиків, так і дівчаток. Душові кімнати і туалети розташовуються на поверсі, кухня теж загальна. Загалом, веселе, недороге студентський гуртожиток. Якщо такі умови не бентежать, як вибрати готель за ціною. Ціна варіюється від 8 євро на околиці, і від 12 в центрі. Однак в хостелі можна знайти і номери на 2 — 3 людини із зручностями. Витрати на таке проживання будуть на порядок нижче, ніж такий же номер в готелі 3 зірки. До речі, сніданки в готелях теж передбачені.

 • . 4

  Зняти квартиру. Вирушаючи в подорож сім’єю, або невеликою компанією, варто розглянути можливість зняти квартиру подобово. Особливо, якщо запланувати поїздку на міжсезоння, то ціни на житло будуть нижче. Квартиру в Європі можна зняти за 60 — 70 євро на добу. Зробити це можна також як забронювати готель самостійно, тобто на відповідних сайтах. Треба вказати, що цікавить місто, і ось він список квартир. Однак, є деякі обмеження. По перше, щоб зняти житло в містах Європи, треба обов’язково мати кредитну карту.

 • . 5

  З неї відразу знімуть 25% від вартості проживання в квартирі, як заставу, яка не повернуть. Знімати квартиру можна на строк не більше тижня. В іншому випадку знадобиться передоплата. Передоплату беруть вперед за тиждень і вона в рази підвищується. Розглянувши запропоновані варіанти, і примірявши їх на свої можливості, можна знайти оптимальний спосіб, де зупинитися в Європі.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :