Як знайти людину в мережі, з яким разом вчилися?

як знайти людину в мережі , з яким разом вчилися?

Вам знадобиться
 • Комп’ютер
 • Інтернет
Інструкція
 • . 1

  Іноді згадуючи минуле, нам ставати цікаво, а що ж сталося з тими людьми, з якими ми разом ходили в перший клас, або відривалися на випускному вечорі. Можливо, хтось хоче знайти з вою шкільну любов, подивитися, що стало з цим колись рідною людиною, або свого старого друга, якого доля закинула невідомо куди. Як знайти людину в мережі або реальності, по-закінченні багатьох років?

 • . 2

  Іноді це зробити легко, потрібно всього лише пошукати в соціальних мережах. Причому зараз це можна зробити навіть за чашкою кави в будь-якому кафе, достатньо мати ноутбук. Про те, як налаштувати мережу на ноутбуці, якщо не вмієте самі, розповість будь офіціант. Або ваш знайомий підліток, можете отримати інформацію від своїх дітей, а хтось навіть від онуків. Втім, підключившись через бездротову мережу до інтернету, можливо, забудете, навіщо саме сюди зайшли. Існує величезна кількість можливостей у світовій павутині. Ігри, фільми, музика, новини.

 • . 3

  Як грати по мережі інтернет в різні он-лайн ігри? Зараз про це може розповісти будь-яка дитина. Мережа, стала другою реальність, кожної третьої людини старше 15 років. Нинішня молодь, дуже просунута в такого роду питаннях. Природно, ці дані не стосуються старшого покоління, не багато хто з них знають, як створити мережу між ноутбуками, але є й такі, повірте. Ще не забули, навіщо зайшли в інтернет? Так, саме, знайти тих людей, з якими коли то закінчили школу чи університет.

 • . 4

  Так ось кращий спосіб — це соціальні мережі, яких зараз вже кілька десятків, починаючи від всесвітніх і закінчуючи локальними, в межах одного міста. Більшість людей заводять собі сторінки, для того, що б листуватися з людьми з інших міст, або з тими, з ким з якихось причин, не можуть зустрітися в реальному житті.

 • . 5

  Навіть співробітники великих компаній, знаючи як об’єднати комп’ютери в мережу, отримують значну економію часу і вирішують багато питань в мережі. Що ж до розшукуваних знайомих, то соціальні мережі далеко не єдиний спосіб розшукати людину. Світова павутина зможе дати всю доступну інформацію, достатньо ввести його ім’я та прізвище на пошукових сайтах, якщо ця людина згадувався, в новинах, на форумах, або ще де-небудь. А що робити, якщо інформації про людину ні? Існують спеціальні організації, які допомагають знайти людину, вийти на них можна, також, скориставшись комп’ютером.

 • . 6

  Досить відправити їм запит, ну і, напевно, якось підтвердити свої благі наміри. І вони допоможу. Можна, так само, скористатися телефонним довідником. У магазинах продаються спеціальні диски, існують і он-лайн версії, в яких компанії мобільного зв’язку публікують зареєструвалися абонентів. Взагалі в пошуку людини, особливо, коли пройшло досить багато років, краще користуватися одночасно кількома методами. І тоді, небудь шлях, обов’язково, виявиться успішним.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :