Як знайти нову роботу?

як знайти нову роботу?

Вам знадобиться
 • Інтернет
 • Місцева газета оголошень
 • Телефонний довідник
 • Телефон
 • Резюме
Інструкція
 • . 1

  Перш ніж звертатися за допомогою в кадрове агентство і платити гроші за надані вакансії, варто дізнатися, як знайти роботу самостійно. Для початку слід переглянути оголошення в газеті та в Інтернеті. Якщо зустрілося небудь цікаве, пошуки будуть розвиватися в двох напрямках. Озброївшись телефоном, необхідно продзвонити потрібні організації. Якщо підприємство не залишило телефону, а в оголошенні номер електронної пошти, воно чекає від здобувача грамотно складеного резюме.

 • . 2

  Провівши телефонні переговори і домовившись про співбесіди, не варто сидіти без діла. Необхідно якомога більше дізнатися про організації, в яких будуть проходити співбесіди. Ретельна підготовка до зустрічі з потенційними роботодавцями — половина успіху в пошуку роботи. Потрібно скласти письмово і вивчити автобіографію для анкети, продумати до дрібниць зовнішній вигляд — одяг, макіяж (якщо здобувач — дівчина), манера поведінки. Також треба не забути отримати точну інформацію про місце перебування організації і про те, як і за скільки хвилин можна туди добратися. Ні в якому разі не можна спізнюватися на зустріч!

 • . 3

  Найголовніше під час співбесіди — триматися впевнено. Позитивний настрій і усмішка про зустрічі — вірні помічники здобувача. Звичайно, хвилювання побороти важко, але його не повинні помітити роботодавці. Хвилюючись, співрозмовник перестає стежити за мовою, втрачає зоровий контакт — це веде до провалу. Здобувач ризикує почути чергову фразу: «Зателефонуйте, вам зателефонують». Шансів отримати роботу після цієї фрази один зі ста. Якщо ж роботодавець проявляє симпатію до претендента, він може взяти його на роботу відразу ж.

 • . 4

  Є ще один спосіб, як знайти нову роботу — потрібно звернутися за допомогою до знайомих. «Блат» допомагає завжди і скрізь. Маючи хороших знайомих, роботу можна отримати швидше, і, як правило, без випробувального терміну. Але в такому випадку варто побоюватися косих поглядів товаришів по службі і заздрості колег. Цей спосіб найпростіший, але ненадійний. Знайомі ж не вічні, а свою професійну компетентність все одно доводити доведеться. Тому, перш ніж пояти на такий крок, варто зважити всі «за» і «проти».

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :