Як знайти роботу флориста?

як знайти роботу флориста?

Вам знадобиться
 • Презентація своїх робіт
 • Доступ в інтернет
 • Відомості про організації
 • Допомога друзів
Інструкція
 • . 1

  Для початку необхідно скласти щось на кшталт резюме, здатне привернути увагу роботодавця. Ніхто не говорить, що важливим аспектом при заповненні всіх розділів даного документа, будуть попередній досвід роботи, особисті якості, премії та нагороди та інші подібні речі. Тим не менше, найбільш сильним місцем в резюме флориста повинен бути абзац із зазначенням посилань на готові роботи. Адже саме по них керівництво зможе оцінити, чого насправді варто претендент на посаду.

 • . 2

  Далі слід відіслати резюме потенційним роботодавцям. До таких належать як компанії з вільною штатною одиницею «флорист», так і ті, в яких ця посада зайнята. Більшість менеджерів з персоналу створюють резерв робочої сили і в разі потреби відсилають працівникові з цього резерву запрошення на співбесіду. Приходити зі своїм резюме безпосередньо в ту чи іншу компанію немає сенсу. Досить знайти її дані в інтернеті і відіслати інформацію про себе на вказану адресу.

 • . 3

  А поки роботодавці будуть думати і вирішувати, кого б їм вибрати на відкриту вакансію, можна спробувати знайти собі приватних клієнтів. Ефективним способом в даному випадку вважається створення аккаунта або групи з відповідною тематикою в одній або декількох популярних соціальних мережах з обов’язковою демонстрацією своїх знань в області флористики. Це відмінне рішення питання про те, як знайти роботу флориста, як для тих, хто тільки починає пробувати себе в цій справі, так і для справжніх професіоналів розглянутого напрямку.

 • . 4

  Ще один спосіб — скористатися так званим «сарафанне радіо», задіявши в пошуках своїх друзів і знайомих. Не виключено, що в результаті спільних зусиль, бажане місце роботи не змусить себе чекати. Новачкам при цьому варто не поскупитися і зробити задіяним у пошуках людям невеликі презенти. В якості останніх слід брати виключно прикраси з квітів. Нехай оточуючі бачать, заради кого стараються.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :