Як знайти роботу після 50 років?

як знайти роботу після 50 років?

Вам знадобиться
 • Досвід роботи
 • Настрій на перемогу
 • Гарне резюме
Інструкція
 • . 1

  50 років — вік, коли людина досягла певних цілей у житті і придбав великий досвід у своїй справі. Але дуже часто, на жаль, роботодавці вважають 50-річних і вище віком працівників вже не приносять користь підприємству, мислячих по-старому. Тому питання «Як знайти роботу? »Після 50-ти років зовсім не пусте. Безумовно, якщо на одну і ту ж посаду претендуватиме, наприклад, дівчина 25 років або жінка 50 років, то перевагу, швидше за все, буде віддано дівчині. В якості причини відмови роботодавець називає незнання або нерозуміння роботи нової техніки або нових технологій, невміння або небажання працювати з гаджетами, відсутність або мала частка енергії для виконання роботи.

 • . 2

  Але ж у віці є і плюси, і їх набагато більше, ніж може здаватися. Як влаштуватися на роботу — потрібно просто більше ходити на співбесіди з потенційними роботодавцями. На співбесіді на цікаву посаду можна сказати, що ризик схильних до стресу або синдрому хронічної втоми може бути зведений до мінімуму, тому як нервова система загартована довгими роками роботи, і не таке переживали. Накопичено величезний досвід і знання в даній сфері діяльності. Не треба брати відпустку по догляду за маленькою дитиною або йти в декрет, оскільки діти давно виросли і в опіці не потребують. Є багато вільного часу, щоб відвідувати курси підвищення кваліфікації або освоєння комп’ютерної техніки. Нарешті, за довге життя накопичений величезний досвід, як вийти з кризових ситуацій і підняти настрій іншим співробітникам.

 • . 3

  Отримати роботу можна, претендуючи на керівні посади — там зазвичай потрібні люди у віці. Економісти і фахівці відділу кадрів, лікарі та юристи, працівники дошкільних освітніх установ, це ті спеціальності, де вважається, що чим старше співробітник, тим більш досвідченим і надійним працівником він буде, так як присутня довгий стаж роботи, накопичений досвід і знання. Можна встати на облік на біржу праці — там підкажуть, як отримати роботу і запропонують вакансії, де висока вікова планка. До того ж там можна одержувати допомогу з безробіття, що дуже потрібно і корисно в критичній ситуації.

 • . 4

  Як скласти резюме на роботу? Можна дати кілька порад. При складанні резюме важливо враховувати не роки роботи в тій чи іншій організації, а досвід і знання, отримані на цих посадах. Потрібно постаратися не вписувати в резюме ні вік, ні наявність дітей і онуків, ні стать — все, що пов’язано з особистими даними. Це не свідчить про те, що є достатній досвід для виконання цієї роботи. Вказуйте в резюме тільки ті навички, які застосовні до цієї вакансії. Описуйте тільки останні кілька років робочого стажу, тому що зазвичай роботодавця цікавить останні досягнення та заохочення. Необхідно вказати додаткові утворення, курси та отримані сертифікати, тому що це свідчить про різнобічності інтересів здобувача, його бажання і вміння перебудовуватися і навчатися чомусь новому.

 • . 5

  Необхідно пам’ятати — що вік після 50 років — це не перешкода для пошуку роботи, а перевага. Тому, якщо прийнято рішення шукати роботу, треба використовувати всі доступні засоби — інтернет, газети, сусіди та друзі. Хто шукає — той завжди знайде!

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :