Як знайти сережку: 5 способів

як знайти сережку: 5 способів

Вам знадобиться
 • Полімерна глина
 • Пластика
 • Фурнітура
 • Підручні інструменти
Інструкція
 • . 1

  Знайти втрачену сережку. Доповнити свій образ і надати йому остаточний вигляд допоможуть аксесуари. Ободки, шарфи, сережки, намиста-цей перелік можна продовжувати до нескінченності. Прийшовши додому після роботи або прогулянки, не всі скурпулезно розкладають свої речі по поличках і скриньках. Таке зневажливо ставлення до своїх речей може спричинити за собою її втрату, сережки не становлять винятку. Як знайти сережку серед різноманітті предметів меблів-це завдання не під силу навіть досвідченому детективові. Варто почати пошуки з спогадів подій вчорашнього дня, а конкретно того моменту, коли ви знімали сережки. Згадайте де це було і простежте всю послідовних своїх дій. Можливо будинку ви вже були без однієї сережки, а факт втрати стався десь на вулиці. Перевірте одяг, яка була на вас надіта, можливо сережка зачепилася і безмовно прикрашає плаття або кофту. Не слід виключати ймовірність того, що діти або хтось з домочадців переплутав і надів ваші аксесуари. Якщо після цього пошуки виявилися марними, не турбуйтеся, якщо сережка у вас вдома, ви її обов’язково знайдете під час прибирання. Тільки постарайтеся акуратно пилососити, щоб виключити можливість потрапляння сережки в пилозбірник.

 • . 2

  Зняти сережки-гвоздики. Кожна модниця напевно стикалася з такою проблемою, як зняти сережкігвоздікі і не втратити її складові частини, тому як вони є зовсім крихітними. Впевненим хватом двома пальцями одне руки притримуйте передню частину сережки, пальцями другої руки зніміть заглушку ззаду сережки. Після чого з’єднайте заглушки з основною частиною сережки і приберіть в шкатулку.

 • . 3

  Робимо сережки з пластику. Різноманіття матеріалів, з яких можна виготовити сережки вражає. Це і глина і метал і навіть пластика. Як зробити сережки з пластику розкажуть навіть самі юні модниці, які мріють бути схожими на своїх мам або кумирів. Все, що знадобиться для творіння: пластика, основа для сережок, підручні інструменти (лопаточки, ножиці, пензлики). Пластика — дуже піддатливий матеріал, її можна гнути, крутити і зраджувати різноманітні форми. Все залежатиме від вашої фантазії. Як тільки потрібна форма досягнута, необхідно впровадити у всередину основу сережки, запекти виріб у духовці при потрібній температурі.

 • . 4

  Вставити сережку в ніс. Як вставити сережку в ніс-це питання цікавить не тільки власників пірсингу, але і просто цікавих людей. Місце проколу слід обробити антисептиком, щоб уникнути проникнення інфекції. Сергійко повинна бути виготовлена з медичного металу, в іншому випадку можуть виникнути проблеми в місці проколу. Необхідно вставити спочатку основну частину сережки і вже з внутрішньої сторони носа притиснути її заглушкою.

 • . 5

  Робимо сережки з глини. Чому б не зекономити кошти батьків і не виготовити прикраси для себе коханої з підручних матеріалів. Полімерна глина-відмінний матеріал, якраз відповідний для ліплення всіляких фігур. Як зробити сережки з глини, як правильно за ними доглядати, щоб вони довго радували свою господиню, про все про це по порядку. Придбати глину можна в будь-якому художньому магазині. Далі справа за малим, ваша фантазія, робота руками і глина набуває химерні форми, допоможе завершити процес спеціальна фурнітура. Основу сережки потрібно впровадити вглиб глини, запекти при високих температурах в духовці і ваше виріб готовий до повсякденному носінні. Але не піддавайте ваші новомодні сережки сильним фізичним впливам. Вони можуть зламатися.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :