Як знайти свій стиль одягу: правильний гардероб

як знайти свій стиль одягу : правильний гардероб

Вам знадобиться
 • Модні тенденції
 • Власний смак
Інструкція
 • . 1

  Кожній жінці хочеться виглядати стильно. Для цього зовсім не обов’язково мати купу грошей і особистого стиліста. Якщо відчуття стилю не притаманне з народження, то йому можна навчитися. Звичайно, питання як знайти свій стиль одягу — не з простих, адже за зміною нових тенденцій деколи не наздогнати. Щороку мода змінюється. І те, що раніше не було поєднувати, цього року може стати таким. Тому вибрати свій стиль дуже важко. Щоб не прогадати, завжди потрібно грунтуватися на своїх внутрішніх відчуттях. Якщо відчувається дискомфорт в одязі — значить, це просто не та річ.

 • . 2

  З часом, спираючись на внутрішній стан і зовнішній вигляд в дзеркалі, можна розібратися в тому, як навчитися стилю. Для цього потрібно врахувати свої смаки, звички, спосіб життя. Дівчата, що люблять спорт, в гламурних вбраннях будуть виглядати дуже безглуздо. Необхідно експериментувати над своїм стилем. Це може тривати протягом усього життя. Головне — розуміти, що стиль — це не мода. Мода намагається загнати всіх під одну гребінку, стиль ж дає можливість розкріпачитися.

 • . 3

  У сучасному світі існує безліч стилів в одязі. Як підібрати стиль одягу, який підходить саме для конкретної людини? Потрібно навчитися поєднувати одяг з аксесуарами. Потрібно визначитися з підходящої кольоровою гамою. Одним йдуть тільки яскраві відтінки, а індивідуальність інших підкреслює чорно-біла гама. Також не слід забувати про фігуру. Потрібно визначити свої переваги і недоліки. Тоді за допомогою одягу можна буде легко приховати недоліки, а достоїнства — підкреслити. Можна також вивчити основні тенденції, і вибрати те, що підходить за способом життя.

 • . 4

  Один з найбільш популярних стилів — це класика. Це стиль ділових жінок, що відрізняються елегантністю і відмінним смаком. В основному це брючні і спідничні костюми. Другий популярний у всьому світі стиль — кежл. До нього відносяться зручні та практичні речі c елементами легкої недбалості. Цей стиль підходить усім віковим. Ще один стиль — мілітарі. В основному його обирають сильні, рішучі особистості. Відповідні кольори: сірі, коричневі, зелені і хакі. Це лише деякі стилі, їх існує величезна кількість, не кажучи про можливість комбінування різних стилів.

 • . 5

  Всі ці поради допоможуть у вирішенні питання як створити свій стиль. Але не варто забувати і про вікову категорію: неправильно виглядатиме зріла жінка в молодіжному одязі. Сучасна жінка в будь-якому віці повинна завжди виглядати стильно, і над цим необхідно постійно працювати. Слід знайти гармонію між модою і особистими уподобаннями — це допоможе знайти свій унікальний стиль. Зробити це досить складно, зате, коли стиль буде знайдений, перехожі на вулиці будуть обертатися такій жінці вслід!

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :