Як знайти тему для розмови з незнайомою людиною?

як знайти тему для розмови з незнайомою людиною?

Вам знадобиться
 • Почуття такту
 • Важливість
Інструкція
 • . 1

  Спілкуючись з незнайомими або малознайомими людьми, у багатьох може виникнути питання, як знайти тему для розмови і зацікавити співрозмовника. Адже це не так легко, як може здатися на перший погляд, особливо для скромних і замкнутих людей. Але якщо знати деякі норми спілкування й етикету, то незручності в розмові можна уникнути.

 • . 2

  Особливо, актуальна ця проблема для тих, кому належить проводити ділові переговори, адже багато хто навіть не знають, як почати розмову з клієнтом. А від цього безпосередньо залежить, подальшу співпрацю. Для початку потрібно представитися, коротко і ясно викласти суть справи, постаратися зацікавити співрозмовника. Добрими темами для підтримки бесіди будуть подорожі, захоплюючі і забавні події, гумористичні історії, а в розмові з клієнтом слід звернути увагу на проведені акції та подарунки.

 • . 3

  Не потрібно думати про те, як не червоніти при розмові і добре виглядати. Це буде тільки відволікати і створювати неприємне враження у співрозмовника. Важливо намагатися стежити за тим, щоб у розмові брали участь всі присутні, не було монологів, довгих пауз. Не потрібно розповідати про себе, поки про це не запитають і про людей, яких не знають присутні, їм це просто буде не цікаво і нудно. Погода — теж невдала тема для підтримки бесіди.

 • . 4

  Не варто сильно зациклюватися на тому, як перший почати розмову, іноді це можуть зробити вже за вас, і тоді тільки залишиться підтримувати бесіду. Не потрібно забувати про ввічливість і почуття такту, не задавати компрометуючі і занадто особисті непристойні запитання. Не варто розповідати і про себе всі самі інтимні подробиці.

 • . 5

  Можна заздалегідь подумати про те, як будувати розмову, щоб всім присутнім було цікаво. Вибрати тему бесіди, згадати кумедні історії, анекдоти. Тоді, в компанії малознайомих людей, буде набагато легше підтримати бесіду, вона буде природною і невимушеною. Якщо виявиться, що у присутніх є спільне хобі і захоплення, це буде величезний плюс. Можна навіть об’єднатися в групу для спільних занять.

 • . 6

  Ще одна цікава, але підступна тема — плітки. Якщо є спільні знайомі, можна обговорити останні новини, що стосуються їхнього життя, але не варто перегинати палицю. Все має бути культурно і тактовно. Не варто забувати, що ввічливість, почуття гумору і особиста чарівність — головні помічники в спілкуванні.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :