Як знайти хорошого перукаря?

як знайти хорошого перукаря?

Вам знадобиться
 • Бажання виглядати красиво
 • Не боятися
Інструкція
 • . 1

  Кожна людина, маючи будь-який тип волосся і стрижку, яку він робить, завжди потребуватиме перукаря. Протягом всієї історії завжди потрібна була людина, що вміє поводитися з лезом і ножицями. Звичайно, сама основа стрижки не змінилася за тисячі років, так, з’явилися нові технології, людство досягло нових висот, проте в стрижці люди додали лише різні дрібниці, принцип залишився той же — це лезо + волосся. Як знайти хорошого перукаря, питання, здавалося б, не складний. Всього-то потрібно знайти того, у кого є непоганий досвід, пояснити яку саме потрібно стрижку і можна ходити до нього роками. Однак не все так просто, особливо для жінок. Окремі особистості спеціально шукають собі перукаря роками шляхом експериментів над собою ж.

 • . 2

  У таких випадках «піддослідних» чекають нісенітні стрижки та зачіски, які не підходять ні жінкам, ні чоловікам, які шукають «свого» перукаря. Буває так, що людина стрижеться в салоні якийсь час, але як тільки він або вона захотів змінити звичайну стрижку, перукар творить з його головою таке, що «піддослідний» в терміновому порядку направляється на нові пошуки місця стрижки. Те, як стрижуть перукарі, відбивається не тільки в ціні, але і в банальній професійності. Новий салон краси може мати захмарні ціни і такий ряд процедур, що закрутитися голова, але проста стрижка може виявитися просто невідповідною, тому як перукар навчений в якомусь одному напрямку. Трапляється й таке, що перукар звільняється з роботи, тут вже автоматично потрібно шукати нового.

 • . 3

  Існує ряд моментів, завдяки яким можна полегшити пошук нового стиліста, перукаря. Стиліст — це в якомусь роді художник, тому не кожен може вийти на один і той же рівень, ще варто сказати, що у кожного буде свій підхід. Неможливо знайти двох стилістів, у яких буде все однаково, і методи і рішення. Справа навіть не в тому, як пояснити стрижку, справа в тому, що людина звикла робити все в одному руслі, в той час як замовник вимагає від нього протилежного. У такому випадку, винних немає, просто потрібно шукати далі. Не варто звертати і на вік перукаря, навіть 50-річний чоловік далеко не у всіх випадках буде краще стригти, ніж 25-річний. Досвід є ключовим моментом, але як говоритися «якщо талант є, то він є», і це ніяк не змінити. Різні нагороди, дипломи та сертифікати, звичайно ж, будуть вагомим плюсом. Правда це означає, що і ціна буде, м’яко кажучи, відповідної, так, як працюють перукарі такого рівня завжди, і з пошуком клієнтів готових платити дорого, ніяких проблем немає.

 • . 4

  Звернутися до друга чи подруги в пошуках перукаря, ідея хороша, але не завжди. Адже у різних людей різне волосся, запити для стрижок тощо, тому краще спиратися суто на свою думку. Якщо людина хоче робити одну і ту ж зачіску то це буде один тип перукарів, але є і такий розряд стилістів, який сам піднімає в замовнику інтерес до чогось нового, кожен раз фантазуючи з зачіскою. Питання, як вибрати перукаря, актуальний не для багатьох звичайно, але все ж краще витратити певну кількість часу. В результаті і витрати будуть справедливими, і зовнішній вигляд зачіски буде по-справжньому радувати, того кого підстригли, а не просто «забрати зайве».

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :