Як знайти хорошого пластичного хірурга?

як знайти хорошого пластичного хірурга?

Вам знадобиться
 • Рекомендації знайомих
 • Інтернет
 • Журнали та проспекти різних клінік
Інструкція
 • . 1

  Варто звернути увагу і уважно прислухатися до рекомендацій знайомих. Звичайно, це не означає, що Ви повинні відразу бігти до лікаря, якого Вам рекомендувала подруга. При цьому, якщо Вам сподобався результат його роботи, то варто придивитися саме до цього лікаря. Не вірте знайомим на слово, уважно подивіться на результат роботи даного хірурга своїми очима. Визначтеся, чи дійсно ефективна його робота.

 • . 2

  Уважно вивчіть форуми, присвячені пластичної хірургії. Думаю, що в Інтернеті можна знайти інформацію про більшості клінік у Вашому місті. Читайте відгуки дуже уважно. Тут Ви точно зможете знайти корисну інформацію про те, як знайти хорошого пластичного хірурга. Якщо вони занадто суперечливі, то, напевно, кращі з них — це звичайнісінький піар, а ось негатив може бути цілком обгрунтований.

 • . 3

  Також може мати місце і антипіар, замовлений конкурентами. При бажанні Ви можете зв’язатися з «жителями» форуму, написати їм і задати питання про ту чи іншу клініці, а найголовніше про конкретному лікарі. У журналах і каталогах, випущених клініками, а також в Інтернеті Ви зможете знайти фотографії, які зазвичай називають «до і після». Вони дуже гарні своєю наочністю.

 • . 4

  Завдяки таким порівнянням, Ви зможете розібратися, як вибрати пластичного хірурга, і який саме результат повинен вийти після операції. Зверніть увагу на рекламу. Звичайно ж, це неї критерій для вибору хорошого пластичного хірурга, але при цьому Ви зможе дізнатися нові клініки, зв’язатися з ними і вже там отримати всю необхідну інформацію.

 • . 5

  Порівняйте ціни. Хороший лікар — це далеко не завжди найдорожчий. Ніколи не вибирайте лікаря за принципом «найдорожчий» або «найдешевший». Шукайте лікаря з прекрасною репутацією, а вони ж далеко не завжди працюють заради грошей. Як правило, лікарі за покликанням — справжні фанати своєї роботи. Обов’язково відвідайте декілька пластичних хірургів.

 • . 6

  Поговоріть з кожним з них. Нехай навіть кожному з них доведеться заплатити за консультацію, все одно рекомендую це зробити. Так Ви зможете зрозуміти, який саме лікар Вам підходить більше, не вирішує робити операцію у першого ж лікаря, до якого Ви прийшли на прийом. Пам’ятайте, завжди можна до нього повернутися. Але варто проконсультуватися і з іншими лікарями для порівняння.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :