Як знаходити радість у житті?

як знаходити радість у житті ?

Вам знадобиться
 • Розклад
 • Любов
 • Душевна рівновага
Інструкція
 • . 1

  Кожна людина завжди хоче бути щасливим, однак, зважаючи на сучасний темп життя, вдається це далеко не кожному. Вся справа в тому, що з плином часу різко змінилися основні цінності. Сьогодні на запитання «що таке щастя?» Деякі починають перераховувати найрізноманітніші матеріальні блага (машини, квартири, дачі і т. д.), насправді люди в цьому випадку забувають про ту радість, яка приходить зсередини. Як знайти радість в житті?

 • . 2

  Психологи рекомендують щоранку говорити добрі слова своїм близьким і вітатися буквально з усім Світом. Побажайте кожному члену вашої родини здоров’я і благополуччя. Ви побачите, що буквально через кілька тижнів, ви будете почувати себе щасливим, тому що в першу чергу даруєте це почуття своїм близьким.

 • . 3

  Плануйте свій день з ранку. Згадайте про тих зустрічах, які ви давно обіцяли, визначте проблеми. Як відомо, людина кожен день повинен здійснювати нехай і невеликий, але подвиг, який навчить, як знаходити радість у житті. Наприклад, якщо вас хтось образив — промовчите, не давайте волю своїм почуттям.

 • . 4

  Пам’ятайте, що любов — це такий же подвиг і одночасно найголовніша радість в житті. Живіть тільки тут і зараз. Якщо вам необхідно зробити якусь справу, немає необхідності відкладати його на завтра, все краще зробити сьогодні. Любіть і переживайте сьогодні, даруйте щастя своїм близьким теж сьогодні.

 • . 5

  Для того щоб зрозуміти, як знайти радості в житті, не слід смітити, причому як у фізичному, так і душевному плані. Намагайтеся уникати (смітити) помилкових обіцянок. Прибиратися кожен день і в своєму будинку. Для самоочищення в духовному плані можна сходити до церкви або зайнятися медитацією. Після декількох таких установок ви вже не будете смітити, а тільки навпаки дарувати людям щастя. Як відомо, щасливими нас робить щастя і любов оточуючих.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :