Як знешкодити патрон?

як знешкодити патрон?

Вам знадобиться
 • Дриль
 • Молоток
 • Гвоздь
 • Лещата
Інструкція
 • . 1

  Багато грибники і мисливці могли виявити в лісі бойові боєприпаси. Існують також любителі, які займаються пошуком старовинних речей. І ті й інші виявлялися постраждалими через неправильне поводження з небезпечними знахідками. Перш, ніж брати в руки бойові патрони, варто придивитися до них. Вони можуть знаходитися в бойовій готовності, і навіть невелика неакуратність може привести до плачевних наслідків. Багато хто стверджує, що вміють знешкоджувати бойові патрони, але деякі способи є не ефективними. Важливо знати, як знешкодити патрон і зробити це правильно.

 • . 2

  Знешкодження патронів необхідно не тільки для того, щоб зробити його безпечним, але й для того, щоб не потрапити під статтю кримінального кодексу. Багато хто хоче взяти знахідку як сувенір, цього краще не робити. Знешкодити патрон досить просто. З урахуванням того, що час і погодні умови впливали на боєприпаси, вони навряд чи, можуть вистрілити, однак при впливі ззовні, все можливо. Бували випадки, коли деякі кидали патрони у вогонь, і все закінчувалося нещасними випадками. Патрон, необхідно зафіксувати в лещатах, збоку зробити невеликий отвір невеликим свердлом на малих обертах, щоб не підпалити порох. Далі, потрібно висипати весь порох. Що залишився капсуль залишається порожнім і патрон вже не небезпечний. Також, досить корисно знати, як роблять гільзи для патронів.

 • . 3

  Гільза являє собою корпус патрона. До неї кріпиться капсуль, засипається порох і вставляється куля. Вони робляться виключно на заводах, з точним розрахунком форми і розміру. Від неї може залежати функціональні особливості при стрільбі. Гільзи робляться з цілісного металу за заздалегідь приготовленому шаблоном. Автоматичні верстати висвердлюють відповідні пропорції, і гільзи готові. Багато хто хотів би зробити із знахідкою щось оригінальне. Наприклад, можна розглянути, як зробити брелок з патрона.

 • . 4

  У тому, як зробити брелок, немає нічого складного. Після того, як патрон знешкоджений, варто лише зробити наскрізний отвір, щоб у нього пройшов шнурок, завдяки чому, патрон буде підвішений. Це досить оригінальний подарунок або сувенір, який можна носити як прикраси, або зробити прикраса для зв’язки ключів. Для загального розвитку, можна дізнатися, як визначити калібр патрона.

 • . 5

  Дізнатися калібр патрона просто. Достатньо знати діаметр стовбура. Якщо такої можливості немає, на кожному бойовому патроні виправлений калібр. Для зручності можна взяти лупу і розглянути число. Зазвичай, вимірювання здійснюється в дюймах або міліметрах. Існує спортивна стрілянина і полювання, де використовуються патрони 28 калібру, які можна зробити самостійно.

 • . 6

  Є кілька правил, як заряджати патрони 28 калібру. Для них використовуються латунні гільзи, в неї вставляється капсуль, засипається близько двадцяти восьми грам пороху, вставляється прокладка і засипається або дріб, або куля. Все залежить від результату і мішені. Існує спеціальна таблиця, яка розрахована на певного звіра, відстань і потужність заряду.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :