Як знищити бур’яни на газоні: англійський газон

як знищити бур'яни на газоні : англійський газон

Вам знадобиться
 • Інструменти
 • Гербіциди
Інструкція
 • . 1

  Як знищити бур’яни на газоні: англійська газонСамое страшний сон будь-якого організатора газону — це бур’яни. Якщо вони з’явилися на готовій зеленій галявині, значить, на самому початку була порушена технологія створення газону. Справжній англійський газон славиться ідеально рівною поверхнею, смарагдово зеленою травою, густо зростаючої на великих просторах і відсутністю бур’янів. Якщо довірити роботу створення газону професіоналам з гарною репутацією, надалі можна уникнути неприємностей, тому, що газон садять не на один рік, а не менш, ніж на десять років. Але якщо все-таки бур’янистим травам вдалося пробитися крізь щільні посадки трави, то варто дізнатися, як знищити бур’яни на газоні.

 • . 2

  Бур’яни бувають однорічні та багаторічні. Боротися і з тими, і з іншими однаково важко, але можливо. Методи боротьби теж є різні — екологічні, і за допомогою гербіцидів. Якщо газон невеликий, є час і бажання, то можна позбавитися від них механічним способом, простіше кажучи, викопати, висмикнути за допомогою інструментів або вручну. А якщо газон займає кілька сотень квадратних метрів площі, то краще скористатися хімічним методом. Дозування хімікатів для знищення бур’янів потрібно дотримуватись і застосовувати їх з великою обережністю, тому, що вони накопичуються в грунті. Як знищити бур’яни, не використовуючи величезної кількості отрутохімікатів, які забруднюють грунт?

 • . 3

  На той випадок, якщо сміттєві трави виросли не на всій території газону, а тільки невеликими острівцями, можна застосувати «точковий метод» знищення. Він простий і ефективний. У шприц набирається хімікат і капается тільки на бур’ян. Вся трава навколо залишається неушкодженою, а бур’яни гинуть. Не рекомендується застосовувати гербіциди для знищення бур’янів на городі, де посаджені ягоди та овочі. Не підійде там і «точковий метод», тому що отрута все одно потрапляє в грунт і зберігається в ній, а овочеві або ягідні культури всмоктують його корінням разом з водою.

 • . 4

  Що робити якщо набридли бур’яни на городі, як боротися з ними і перемогти? Якщо вони вже виросли, то після поливу або дощу потрібно прополоти грядки. Перед посадкою можна постаратися вибрати коріння з землі, і закрити грядки плівкою або спеціальної ландшафтної тканиною. У ній проробити дірочки, і в них посадити рослини. Бур’яни не будуть рости зовсім. На відкритих просторах зрізати траву, не допускаючи цвітіння і утворення насіння у бур’янів, мульчировать землю між посадками. Для цього беруть солому, тирсу, подрібнену кору дерев, листя. Можна полити бур’яни міцним соляним розчином, якщо вони виросли між плитами на садовій доріжці, або просто посипати сіллю.

 • . 5

  Як вивести бур’яни на ділянці, якщо він ще не освоєний і немає ніяких посадок? Якщо цей ділянка призначена для створення газону, можна застосувати гербіциди в помірних кількостях. Вони швидко знищать бур’яни, і після цього, можна приступати до підготовки грунту і висадці газонної трави. Якщо цей ділянка відведена під город, то цей метод не підходить. Є простий і не дуже трудомісткий метод. Він підходить, якщо є достатня кількість часу до посадок. Треба добре полити землю, через день закрити це місце плівкою, притиснути по краях, щоб не здуло вітром і чекати. Місяця через півтора — два зняти плівку. Бур’янів не буде, вони згниють. Тепер грунт придатний для висадки культурних рослин.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :