Як знищити бур’яни на городі надовго?

як знищити бур'яни на городі надовго?

Вам знадобиться
 • Тяпка
 • Культиватор
 • Гербіциди
Інструкція
 • . 1

  Бур’яни — дикорослі рослини, що засмічують посадки культурних рослин. Засмічені рослини значно знижують урожайність і погіршують якість оброблюваних людиною овочів, квітів та інших культурних рослин. Вони відбирають вологу у висаджених рослин, поглинають поживні речовини, затінюють садові та овочеві культури. Особливо великої шкоди приносять сміттєві рослини в посушливих і напівпосушливих районах, де знаходиться значна частина нашої країни.

 • . 2

  Як знищити бур’яни на городі? Ця проблема турбує всіх садівників-аматорів. Знищення бур’янів — справа досить трудомістке, на боротьбу з ними витрачається близько половини часу, що витрачається на догляд за городом. Крім того, сміттєві рослини набагато більш невибагливі, ніж культурні: вони морозостійкі і посухостійкі, і розмноження бур’янів відбувається більш інтенсивно, тому вони «забивають» культурні рослини. Для того щоб вирішити проблему знищення бур’янів, недостатньо застосування одного будь-якого способу. Ефективна боротьба з бур’янами травами можлива тільки при комплексному використанні хімічних і агротехнічних способів знищення бур’янів.

 • . 3

  Як швидко позбутися від бур’янів? Найбільш поширений і екологічно безпечний спосіб знищення бур’янів — прополка (ручна і за допомогою садових інструментів). Важливо знищувати бур’яни з корінням, щоб запобігти появі нових пагонів. Якщо коріння не вдається видалити, можна використовувати культиватор. Мульчування грунту значно покращує умови для проростання культурних рослин. Бур’янам ж під шару мульчі (компосту, торфу, гною і пр.) вибитися на світ значно важче. Перекопка грунту дозволяє вибрати і знищити коріння бур’янів. Використання гербіцидів грунтується на застосуванні отрутохімікатів. Цей спосіб дуже ефективний при боротьбі з бур’янами, але існує небезпека накопичення залишків отруйних речовин у грунті. До того ж гербіциди можуть впливати на ситуацію, екосистему (птахів, комах, тварин).

 • . 4

  Одним з найбільш поширених бур’янів на російських городах є берізка (березка). Як боротися з бур’яном берізка? Березка знищують за допомогою вибірки його кореневища при перекопуванні і застосування гербіцидів. Якщо хочете знищити березка за рік, то до кінця травня на засміченому ділянці нічого не садіть — дайте розростися бур’яну. Наприкінці травня обробіть бур’ян гербіцидом (наприклад, 36%-м розчином раундала). Через 2 тижня, коли бур’ян загине і засохне, можна посадити розсаду пізніх овочів.

 • . 5

  Обробка засмічених бур’янами грунтів хімікатами вимагає обережності. Як обробити землю від бур’янів гербіцидами? Одні гербіциди знищують певні рослини, інші — всю рослинність. Вчені-агротехніки рекомендують проводити обробку грунту гербіцидами суцільної дії (наприклад, гліфосатом) після збору врожаю, коли на грядках залишаються тільки бур’яни, які і будуть об’єктом знищення.

 • . 6

  Як побороти бур’яни, щоб вони не росли на даному місці ніколи? Головне в боротьбі з бур’янами рослинами — не дозволяти їм Семенов. Насіння бур’янів можуть зберігатися в грунті до семи років, причому схожість їх від цього не страждає. Тому, успішно знищивши бур’яни, необхідно постійно контролювати стан свого садової ділянки.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :