Як знищити ос: осине гніздо на балконі

як знищити ос: осине гніздо на балконі

Вам знадобиться
 • Захисний одяг
 • Відро з водою
Інструкція
 • . 1

  Оси — це комахи з гострим жалом на кінці. Укус її дуже болісний, якщо вас вкусила бджола обов’язково потрібно вийняти жало і висмоктати отруту з ранки. Ранку необхідно обробити спиртом або перекисом. Всередину прийняти засоби від алергії. Оси селяться на горищах будинків, під дахами сараїв та гаражів, можуть оселитися навіть на балконах багатоповерхівок. Осине гніздо не саме приємне сусідство, тому багато хто намагаються від нього позбутися. Позбавлятися від ос потрібно починати ранньою осінню, коли матка тільки починає будівництво гнізда і його розмір не перевищує розміру курячого яйця.

 • . 2

  Як знищити ос? Існує кілька способів знищення ос. Найпростіший — це викликати спеціальну службу по боротьбі з комахами, яка приїде, швидко і акуратно зробить все за вас. Спосіб простий, але не дешевий. Якщо ви вирішили боротися з осами самі, то можете придбати в магазині спеціальні засоби для знищення ос. Обробляємо цим засобом осине гніздо і всі поверхні поряд з ним. Заражені оси, залітають всередину і заражають інших ос. Через деякий час весь рій гине. Беремо пакет накидає його знизу на гніздо, акуратно знімаємо його і знищуємо.

 • . 3

  Як позбутися ос менш витратними способами? Будувати гніздо оса починають на початку весни, спочатку його розміри дуже малі, найкраще знищити його в цей час. Якщо ви побачили гніздо коли воно стало досить велика, то можете спробувати один народний метод, осине гніздо повинно важити в легко доступному місці. Треба взяти відро води, піднести його до гнізда і опустіть його у воду. Через кілька хвилин гніздо розмокне і оси загинуть. Але робити це потрібно дуже обережно, на вас повинна бути одягнена одяг, яка захистить від укусів комах. Обов’язково захистіть руки й обличчя.

 • . 4

  Як боротися з осами, якщо гніздо перебувати в недоступному місці. Якщо ви не можете дістатися до гнізда, тоді можна спробувати переманити бджіл у безлюдне місце. Для цього потрібно в вибране вами місце поставити тарілочки з варенням або медом. Можна покласти туди кавунові або динячі кірки, оси будуть прилітати на запах і поступово можуть перебратися ближче до їжі. Хоча метод цей не дуже дієвий. Модно також спробувати прогнати ос за допомогою диму. Жити поруч з осами небезпечно, найчастіше оси кусають дітей, оскільки діти боятися ос вони починають відмахуватися від них і цим їх провокують на прояв агресії.

 • . 5

  Підіб’ємо підсумок як убити осу. Способом багато вибирати вам. Найпростіший спосіб. Викликаємо фахівців, платимо гроші і вони знищує осине гніздо. Другий спосіб хімічний, йдемо в магазин, купує спеціальні препарати для позбавлення від ос і цими препаратами обробляє вулик. Третій спосіб, народні методи, відро з водою. Є ще один найпримітивніший спосіб. Це вбити осу простий мухобойкой або газетою. Який би з цих способів ви не вибрали. Бажаю удачі у вашій боротьбі і будьте обережні.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :