Як знизити білірубін крові, як знизити рівень білірубіну в крові у чоловіків

як знизити білірубін крові, як знизити рівень білірубіну в крові у чоловіків

Вам знадобиться
 • Суцвіття ромашки
 • Собача
 • Звіробій
Інструкція
 • . 1

  Людський організм — взаємопов’язана система. Тому, якщо який-небудь орган починає давати збій в роботі — страждають і всі інші. Безсумнівно, краще берегти себе від будь-якої хвороби, зміцнювати імунітет і насолоджуватися життям, ніж, після прояву неприємних симптомів, хапатися за призначені медикаменти і приймати їх жменями. Однак трапляються й такі ситуації, коли печінка перестає справлятися з інтоксикацією шкідливих речовин в крові і за цього в організмі підвищується рівень білірубіну. Білірубін — це пігмент, який має жовто-зелений колір, що утворюється під час процесу розпаду гемоглобіну. Коли його рівень перевищує норму, варто задуматися про те, як знизити білірубін.

 • . 2

  Слід зазначити, що більша концентрація білірубіну в крові може привести до виникнення гепатиту А чи, по-іншому кажучи, жовтяниці, а також загального зараження крові. Спочатку виникають перші симптоми: жовтіє шкіра, очної білок і слизова рота; сеча набуває темно-коричневий колір. Якщо вчасно не взятися за своє здоров’я, може розвинутися повна поразка печінки. Але, все ж, не варто пускати справу на самоплив і, в більшості випадків, всі прояви виникнення жовтяниці під пильним наглядом лікарів пройдуть безслідно.

 • . 3

  Перш, ніж знизити білірубін крові, є сенс розібратися, від чого ж його кількість в організмі так критично високо. Це може статися через збільшення числа еритроцитів, які знаходяться у фазі розпаду. Вони ж, у свою чергу, «забруднюють» кров і печінка не в змозі впоратися з таким високим рівнем отруйних речовин. Навіть, якщо цей орган повністю здоровий, це не є гарантією, що жовтяниця не проявить себе. Крім того, ферменти, які відповідальні за вироблення вищеописаного пігменту, можуть неправильно функціонувати і давати збій в роботі. І ще, якщо у людини порушений механізм виведення жовчі в кишечник, а також виявлено захворювання крові або печінки — це може служити першопричинами виникнення і розвитку хвороби.

 • . 4

  До того, як понизити білірубін в крові, варто привести свій раціон харчування і меню в порядок. Необхідно відмовитися від жирного, смаженого, гострого, перченого і надмірно соленого. У цьому випадку, найбільш відповідний варіант, це вживання тушкованої, пареної або печеного їжі. Слід відмовитися від газованих напоїв і продуктів, до складу яких входять різноманітні синтетичні речовини і барвники. Ні в якому разі не можна сидіти на дієтах з метою схуднення. Коли, буде змінено стиль харчування і відбудеться зменшення впливу шкідливих, токсичних і отруйних речовин на організм, то печінка сама почне регенерацію і потихеньку впоратися зі своїм завданням, а рівень пігменту жовтяниці зведеться до допустимій нормі.

 • . 5

  Лікування гепатиту — це виключно лікарська місія. Однак, якщо його симптоми настільки очевидні, варто знати, як знизити білірубін в крові в домашніх умовах. Для цього необхідно в будь-якій аптеці придбати збір таких трав: ромашка, пустирник і звіробій. З цього лікарського зілля потрібно буде приготувати відвар: взяти по чайній ложці кожного виду трави і залити склянкою крутого окропу. Настоювати протягом доби, а вранці і ввечері натщесерце приймати по півсклянки. Даний напій сприяє збільшенню працездатності печінки і швидкому виведенню з організму всіх отрут. У будь-якому випадку, не варто забувати, що профілактика будь-якого захворювання найбільш ефективна, ніж його лікування. Тому, правильне харчування, зміцнення імунітету, а також активний спосіб життя стануть найкращим супутником кожної людини, стурбованого про своє здоров’я.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :