Як знизити рівень креатиніну в крові?

як знизити рівень креатиніну в крові?

Вам знадобиться
 • Обмеження споживання солі
 • Обмеження споживання м’яса
 • Рис
 • Негазована мінеральна вода
 • Ретельна діагностика
Інструкція
 • . 1

  Як знизити рівень креатиніну в крові? Креатинін — особлива речовина, яка утворюється після скорочення м’язів. З організму креатинін виводиться разом із сечею. Якщо його рівень підвищився, це тривожна ознака. Швидше за все, у людини є захворювання м’язової системи, нирок, щитовидної залози. Необхідно пройти діагностику, щоб виявити, яке захворювання послужило причиною порушення. Знизити рівень креатиніну в крові можна тільки лікуванням хвороби. Народна медицина може тимчасово виправити патологію, але тривалого ефекту не дає.

 • . 2

  Пройти обстеження необхідно. Результат діагностики повністю підтвердить попередній діагноз або, навпаки, його спростує. Відомо, що підвищення креатиніну в крові, частіше за все, пов’язано з вираженою нирковою недостатністю. Якщо порушення спостерігаються в зразках крові і сечі, причина патології криється в неправильному способі життя і харчуванні людини. Таке порушення можна виправити самостійно. В іншому випадку, рівень креатиніну прийде в норму тільки після повного лікування.

 • . 3

  Нерідко, креатинін перевищує допустимі норми в результаті неправильно складеного раціону харчування. Особливо сильно впливає на даний показник вживання тваринних білків. Рекомендується в цьому випадку обмежити вживання м’яса і щодня пити негазовану мінеральну воду. Слід, також, більше уваги приділяти свіжої зелені і овочам. Тоді не виникне особливих проблем, як знизити креатинін в крові. Поступово показник сам прийде в норму і тривалого лікування не буде потрібно.

 • . 4

  Підвищують рівень креатиніну посилені фізичні навантаження. Найбільш часто з цією проблемою стикаються професійні спортсмени. Організм страждає від зневоднення. Тому, показано випивати якомога більше води. До речі, можна використовувати спеціальну дієту, яка знижує креатинін незалежно про причини. Рекомендується ввести в меню фрукти, такі як цитрусові, гранати, груші. Потрібно готувати страви на пару або вживати відварні продукти. Особливо корисно використовувати як гарнір гречану кашу. З харчування слід повністю виключити хлібобулочні вироби з пшеничного борошна.

 • . 5

  Дієту потрібно дотримуватися протягом тижня. Цього часу цілком достатньо, щоб рівень креатиніну в крові знизився. Тим не менш, це не означає, що немає необхідності у відвідуванні медичного закладу. Здоров’я втратити легко, відновлювати складно. Ніколи не можна виключати ймовірність, що порушення вмісту креатиніну виникло в результаті серйозного захворювання. Діагностика не забере багато часу. Зате, можна буде жити спокійно, знаючи, що підвищення креатиніну просто тимчасове явище.

 • . 6

  Можна використовувати народний засіб, що дозволяє короткий час знизити рівень креатиніну. Треба взяти рисову крупу ( 6 столових ложок) і залити водою. Рис слід залишити на всю ніч. Рано вранці рисову крупу відварюють і з’їдають. Наступний прийом їжі повинен відбуватися через дві години. Курс лікування продовжиться один місяць. Весь цей час бажано обмежувати споживання кухонної солі. Як тільки показник креатиніну в крові повернеться до норми, можна повернутися до звичайного раціону. Правда, не варто захоплюватися солоними і м’ясними продуктами.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :