Як знизити шкоду від паління?

як знизити шкоду від паління?

Вам знадобиться
 • Менше курити
 • Більше повітря
 • Більш легкі сигарети
Інструкція
 • . 1

  Тут пара порад, які допоможуть звести до мінімуму заподіюється сигаретою шкоду: Прогулянки на свіжому повітрі вентилюють легені, завдяки чому з організму активніше виводяться шкідливі речовини. Але тут є нюанс — якщо Ви надумаєте покурити під час прогулянки, то частота і глибина вдиху стануть більше, через що відповідно і шкоду збільшиться. Так як вода сприяє виведенню шкідливих речовин з організму, потрібно більше пити. Вживати слід більше чистої питної води. Але й тут треба бути обережним, адже вживаючи надмірну кількість води, Ви створюєте зайве навантаження на нирки, крім того, в цьому випадку нирки пропускають більшу кількість токсинів через себе, що може призвести до їх відмови.

 • . 2

  Як знизити шкоду від паління? Не паліть на голодний шлунок, нікотин, потрапляючи в шлунок, дратує його стінки, що призводить до виділення шлункового соку, що, в свою чергу, через брак їжі, призводить до виразковим хвороб. Не паліть після сексу та інших фізичних навантажень. В організмі після навантаження посилене кровообіг, що набагато швидше і у великих кількостях наситить Ваш організм отрутою. Логічний порада: менше курити. Але справа не тільки в кількості токсинів. В даний час лікарі дотримуються теорії, що рак легенів виникає не від тривалості куріння, а при викурюванні однієї єдиної сигарети, при сприятливих для росту ракових клітин, умовах.

 • . 3

  При вживанні алкогольних напоїв, не курите частіше звичайного. До токсинам сигаретного диму додаються токсини алкоголю, що Вашому організму зовсім не сподобається. Вживання аспірину носить двоякий характер. З одного боку він дуже швидко відновлює судини, що знижує ризик тромбофлебіту, з іншого ж боку, він ефективний тільки після того як курець перестане палити взагалі. Є ще один спосіб, але він вкрай сумнівний. Це куріння електронних сигарет. Їх вплив на організм до цих пір до кінця не вивчено, крім того, при нагріванні, пар такий сигарети насичується канцерогенами все одно.

 • . 4

  Крім перерахованих вище способів як зменшити шкоду від куріння, є такі способи, як: гарт контрастним душем, російська лазня з віником, догляд за шкірою обличчя. Плюс до всього, слід звернути увагу на харчування: вживати більше цитрусових, ківі, яблук, чорної смородини (як ягід, так і відвар з її листя). Це допоможе заповнити недолік у вітаміні С, молоко допоможе нейтралізувати дію токсинів.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :