Як знизити витрату бензину?

як знизити витрату бензину?

Вам знадобиться
 • Уважність
 • Нові запчастини
 • Гараж
 • Робочі інструменти
Інструкція
 • . 1

  Незважаючи на сучасну електроніку в автомобілях, яка стежить за витратою палива, деколи він набагато перевищує очікування. Для того, щоб його зменшити, в першу чергу потрібно почати з самого основного — систем, що забезпечують працездатність. Спочатку потрібно так відрегулювати гальмівну систему, щоб гальмівні колодки, коли стискалися, не заважали колесам вільно обертатися, а лише трохи їх пригальмовували. Начебто несуттєва дрібниця, але може істотно впливати на витрату палива.

 • . 2

  Потрібно простежити, щоб система харчування забезпечувала правильну роботу і суміш палива для будь-якого режиму (режим впливає на концентрацію палива та повітря). Бідна і багата суміш буде шкодити двигуну і підвищить витрату. Дуже банальний, але в теж час простий спосіб, як знизити витрату бензину — заправлятися на автозаправних станціях тільки якісним і перевіреним паливом.

 • . 3

  На наступному етапі необхідно перевірити і відрегулювати систему запалювання автомобіля. Якщо вона працює в неправильному режимі, паливо запалюється не вчасно, робота двигуна стає нестійкою, отриманої енергії йому стає недостатньо, що тягне за собою зайвий перевитрата. Система мастила — важливий фактор, що впливає на витрату палива. Заливати в двигун потрібно тільки те масло, яке потрібно з технічної документації. Не рекомендується знижувати його клас, зворотне також може негативно позначитися на витраті палива.

 • . 4

  Залежить кількість споживаного бензину автомобілем і від встановлених на нього шин. Вони повинні відповідати поточного сезону, а також мати хоча б мінімально дозволений малюнок протектора. Рекомендується зробити балансування. Відповідаючи на питання, як заощадити бензин, потрібно сказати, що кондиціонер в автомобілі також рекомендується використовувати за необхідності. Якщо залишати його постійно включеним, частина енергії палива буде йти на те, щоб обертати по системі охолодження фреон.

 • . 5

  Варто відзначити, що на витрату палива впливають фактори, які не залежать безпосередньо від водія: якість дороги, погодні умови і так далі. Все, що можна зробити — утриматися від поїздки на деякий час. Не рекомендується возити з собою причіп або багажник, так як ця додаткове навантаження, яка призведе до підвищення витрати палива.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :